Inbuilt with multi-purpose announcement bar Check here

Fetysz stóp - skąd się bierze?
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

jeśli o mnie chodzi to w sumie wciąż do końca nie wiem skąd się u mnie wziął ten fetysz stóp... zobaczyłem raz jakieś młode bose stopki (nastoletnie: 17 - 18 lat żeby nie było że dziecięce bo to już podchodzi pod pedofilię Język ) i tak mi się spodobał ich wygląd że od tamtej pory zacząłem szukać w swoim otoczeniu takich które choć w przybliżeniu przypominały te które tak mi wpadły w oko Duży uśmiech
Odpowiedz
według mnie,

W pewnym młodym wieku, gdy poznajemy swoje preferencje seksualne (między 7 a 12 lat) musi dojść do kontatku ze stopami płci przeciwnej i muszą się odpowiednio klepki przestawić w mózgu. Gdy już to ziarno trafi na podatny grunt, to owoc z niego wyrośnie odpowiedni w postaci fetyszu w przyszłości Uśmiech

Taka moja teoria, nie wiem czy istnieją przypadki pokochania stóp w starszym wieku.
Pokaż mi swe stopy a powiem ci kim jesteś  Duży uśmiech
Odpowiedz
(21-10-2017, 21:15)przemq napisał(a): nie wiem czy istnieją przypadki pokochania stóp w starszym wieku.
myślę że na to nigdy nie jest za późno Język... inna sprawa że ta fascynacja (o ile mogę użyć takiego określenia) nie trwa wiecznie
Odpowiedz
(21-10-2017, 22:36)mikey napisał(a):
(21-10-2017, 21:15)przemq napisał(a): nie wiem czy istnieją przypadki pokochania stóp w starszym wieku.
myślę że na to nigdy nie jest za późno Język... inna sprawa że ta fascynacja (o ile mogę użyć takiego określenia) nie trwa wiecznie
Skąd wiesz?Uśmiech
Odpowiedz
"inna sprawa że ta fascynacja (o ile mogę użyć takiego określenia) nie trwa wiecznie"

cóż, każdy kiedyś umrze :|
Odpowiedz
Ze swojej strony pamietam ze będąc w przedszkolu któregoś razu ukrylem sie pod stolikiem i próbowałem dotykac nóg mojej przedszkolankiOczko
Odpowiedz
(23-10-2017, 15:30)dontstop napisał(a): Ze swojej strony pamietam ze będąc w przedszkolu któregoś razu ukrylem sie pod stolikiem i próbowałem dotykac nóg mojej przedszkolankiOczko

o ty mały zboczuchu  Duży uśmiech
Odpowiedz
(21-10-2017, 21:15)przemq napisał(a): według mnie,

W pewnym młodym wieku, gdy poznajemy swoje preferencje seksualne (między 7 a 12 lat) musi dojść do kontatku ze stopami płci przeciwnej i muszą się odpowiednio klepki przestawić w mózgu. Gdy już to ziarno trafi na podatny grunt, to owoc z niego wyrośnie odpowiedni w postaci fetyszu w przyszłości Uśmiech

Taka moja teoria, nie wiem czy istnieją przypadki pokochania  stóp w starszym wieku.

Podpisuję się pod tą teorią.
Odpowiedz
Pamiętam, że w wieku przedszkolnym pomagałem mamie malować paznokcie u stóp. Kobiece stopy z podtekstem seksualnym zaczęły mnie interesować w liceum. Zgodnie z ww. teorią to przez te przedszkolne malowanki Oczko
Odpowiedz
Moim zdaniem wszystko zapisane jest w genachUśmiechto one odpowiedzialne są za przyszłe ukształtowanie ciała i umysłuUśmiech
Odpowiedz

Bookmarks