Inbuilt with multi-purpose announcement bar Check here

Fetysz stóp dojrzałych kobiet
  • 6 głosów - średnia: 3.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Najbardziej lubię przedział wiekowy kobiet 18-35. Czasami kobieta 40/50+ lat potrafi zadziwić swoimi mega zadbanymi stópkami.
[Obrazek: 1830a09edd4ce.gif]
Odpowiedz
Potwierdzam fakt że dojrzale kobiety czesto maja ladniejsze stopy niz mlode dziewczyny. Mam sasiadke ma 45 lat latem czesto ja widuje jak chodzi w klapkach lub lezy na lezaku i naprawde ma sliczne i zadbane stopy

Jak bylem maly mialem podobna sytuacje co "Antonio". Jezdzilem do ciotki na wakacje nad zalew. Juz wtedy stopy mi sie podobaly. Ciotka lubila chodzic boso po domu. Tez juz byla po 40sce, ale miala sliczne stopy. Nie moglem oderwac wzroku. Choc musialem uwazac zeby nie spostrzegla sie i sobie czegos nie pomyslala
Odpowiedz
Proszę miłego oglądania - stopy po 60 - tce Uśmiech

Załączone pliki Miniatury

Odpowiedz
ja pasuję: nie mój klimat... 40 - 45 to jeszcze ale 60 wzwyż kompletnie mnie odrzucają
Odpowiedz
2 i 3 nawet spoko (choć jak mniemam stopy ze zdjęć 1 i 4 również należą do tej samej właścicielki (widocznej na 2 i 3 fotce))??? Język
Odpowiedz
(13-02-2018, 01:39)mikey napisał(a): 2 i 3 nawet spoko (choć jak mniemam stopy ze zdjęć 1 i 4 również należą do tej samej właścicielki (widocznej na 2 i 3 fotce))??? Język

Tak to ta sama na wszystkich czterech
Odpowiedz
to kurcze dziwne bo w tej sytuacji powinny mi się podobać wszystkie 4 fotki a podobają się tylko 2 Smutny
Odpowiedz
Uśmiech ; Uśmiech Oczko

Odpowiedz
Oczko Oczko Uśmiech Oczko Uśmiech

Odpowiedz
[Obrazek: attachment.php?aid=51519] - taki typ stóp mnie odrzuca... nie cierpię kościstych bez względu na wiek ich właścicielki ale np te: [Obrazek: attachment.php?aid=51508] całkiem przyjemnie mi się ogląda Duży uśmiech (może tylko lakier bym zmienił bo żółty mi jakoś nie pasi (a przynajmniej nie samodzielnie nałożony na paznokcie bo w połączeniu z innym kolorem to inna historia) Język
Odpowiedz

Bookmarks