Inbuilt with multi-purpose announcement bar Check here

Fetysz stóp dojrzałych kobiet
  • 6 głosów - średnia: 3.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Po prostu dojrzalsze panie muszą nadrabiać modyfikacjami i konserwacją. Gdyby tego nie robiły, to ich stopy wyglądałyby kilka razy gorzej niż stopy kiszone w butach przez młode panienki Duży uśmiech
Odpowiedz
Sqiz gadasz głupoty, że aż oczy bolą. Jak ktoś nie dba o stopy to nie dba i tyle, jest to niezależne od wieku. Według waszych definicji jestem dojrzałą Panią a bez obaw wystawię swoje stopy przy każdej małolacie i będziesz miał problem z określeniem ich wieku. Wytłumacz mi jeszcze co to są te "modyfikacje i konserwacje" bo jestem tego bardzo ciekawa!
Odpowiedz
(28-12-2016, 17:53)Diabliczka napisał(a): Sqiz gadasz głupoty, że aż oczy bolą. Jak ktoś nie dba o stopy to nie dba i tyle, jest to niezależne od wieku. Według waszych definicji jestem dojrzałą Panią a bez obaw wystawię swoje stopy przy każdej małolacie i będziesz miał problem z określeniem ich wieku. Wytłumacz mi jeszcze co to są te "modyfikacje i konserwacje" bo jestem tego bardzo ciekawa!

Nu nie wiem, nie wiem, dopiero co przeczytałem, że to jednak jest zależne od wieku, tj. że młode panienki są mniej świadome swojej seksualności i takie tam pierdu smierdu, a co za tym idzie – nie dbają o stopy. No to postanowiłem napisać, dlaczego „mniej dbają”. Osobną kwestią jest, czy rzeczywiście mniej dbają, czy to tylko takie wymysły dojrzałolubnych Uśmiech

A co do zabiegów, to nie wiem... jakieś tam zrogowaciałe naskórki, odciski, haluksy i inne takie, które – uwaga, uwaga! – raczej pojawiają się z wiekiem, tj. po dłuższym użytkowaniu stóp, łażeniu w butach, także na obcasach, np. w pracy (małolaty nie obowiązuje obcasowy, nieoficjalny dress code, więc latają kiszących stopy trampkach i innych takich)...
Odpowiedz
No to proponuje się dokształcić zanim zaczniesz pisać takie głupoty. Odciski i zrogowacenia mogą się pojawić w każdym wieku. To kwestia kiepskiego obuwia, męczenia nóg przez kilkanaście godzin w byle jakich buciorach. Haluksy natomiast w dużej mierze to kwestia genetyki, a nie wieku. Młode kobiety mają haluksy i nie ma to nic wspólnego z dbaniem/nie dbaniem o stopy, ot taka ich "uroda".
Jeżeli chodzi o obcasy. Zaobserwuj na ulicy (w większym mieście), że większość biegających w obcasach to małolaty. Bo taka moda, bo jeszcze nie siada im kręgosłup od tego, bo zamiast wygody wybierają wygląd itd. Mnie w pracy też obowiązuje dress code, podobnie jak moje koleżanki i wiesz co.... te "dojrzałe" przychodzą do pracy w wygodnym obuwiu (ja np w trampkach Język) i dopiero na miejscu ubierają buty na obcasie (i to nie jakimś przesadnym), a kiedy tylko istnieje możliwość buty lądują pod biurkiem a na nogach pojawiają się wygodne baleriny. A młode koleżanki... 8h w wysokich szpilach w których przychodzą do pracy. Efektem tego są zniekształcone (zgniecione) stopy, zdeformowane (podkulone) palce. Oczywiście jeżeli któraś za młodu się tego nabawi to z wiekiem, choćby nie wiadomo jak potem dbała o stopy, nie zmieni tego i nie naprawi.
Jest jeszcze jedna kwestia, "dojrzałe" Kobiety zazwyczaj stać na porządne obuwie, takie w których stopa się nie męczy, które są z dobrego materiału i dobrze wyprofilowane. Stać je też na zabiegi u kosmetyczki takie choćby jak pedicur. Ja mogę biegać w swoich markowych trampkach bez strachu, że stopy się w nich kiszą. Większość młodych panienek nie wyrzuci na trampki kilku stów (no chyba, ze tatuś da....).
A co do seksualności.... mylisz dwie rzeczy. To jednak jest zależne już od wieku. Samoświadomości siebie jako Kobiety. Zapytaj się swoich młodych koleżanek jak dbają o stopy... z reguły nie dbają. Wydaje im się, że o tą część ciała nie trzeba dbać bo zawsze będzie dobrze wyglądała. Wiele młodych Kobiet nie wie, że stopy mogą być fetyszem, źródłem podniecenia. Z wiekiem odkrywają to i zaczynają bardziej o stopy dbać. Dbanie o stopy to choćby porządny pedicur i pomalowanie ich. Zerknij ile młodych Kobiet nie maluje paznokci, nie ma nawet porządnie ich przyciętych i opiłowanych. Oczywiście i na szczęście są wyjątki np. te których panowie są fetyszystami lub które w ogóle spotkały się z tym zagadnieniem i zaczęły zwracać uwagę na swoje stopy.

Podsumowując... obawiam się, że więcej ładnych i zadbanych stóp znajdziesz u 30+ niż u 20 latek.
Odpowiedz
Zgadzam się z powyższą wypowiedzią, bo sam dokonałem podobnych obserwacji.
"Jestem aniołem wśród demonów..."
Odpowiedz
Pani Diabliczko, proszę się nie nerwować, ot broniłem czci młodych panienek, które zostały tu jakoś hurtem wrzucone do worka niedbaluchów. Jeśli zrobiłem to nieumiejętnie i przesadnie, to przepraszam! Uśmiech

Mnie się podobają i stopy dziewczyn, i kobiet Oczko Różnią się, przynajmniej takie wnioski wyprowadziłem na podstawie skromnych obserwacji, nie powiedziałbym jednak, że zdecydowanie na korzyść jednych albo drugich.
Odpowiedz
wiek nie gra roli tylko wygląd stóp i czy są zadbane i odpowiednio opakowane ( obcasy pończoszki )
Odpowiedz
Dokładnie. Czysta prawda
Odpowiedz
(15-02-2017, 01:07)cantona21 napisał(a): wiek nie gra roli tylko wygląd stóp i czy są zadbane i odpowiednio opakowane ( obcasy pończoszki )
Oczywiście że wiek nie gra roliUśmiechlecz dla Mnie samego stopy kobiet które mogły by być dla większości z Was matkami ,są czymś więcejUśmiech
Odpowiedz
Dojrzałe kobiece stopy potrafią być niesamowicie zakręcające.
Pamiętam na początku lat 80-tych kiedy byłem nastolatkiem świadomym swoich upodobań,
wręcz kochałem się w swojej "ciotce" (piszę w cudzysłowie bo to była przyjaciółka mojej mamy,
która bywała u nas bardzo często) Ta kobieta miała około 50-tki ale była tak zadbana, zawsze elegancka,
śliczna z buzi i miała super zgrabne nogi i stopy o których nie raz marzyłem podczas masturbacji.

To były czasy kiedy łatwiej (nawet w lecie) można było zobaczyć na ulicy kobietę w rajstopach niż
z gołymi nogami. Rajstopy były praktycznie niedostępne w sklepach ale kobiety jakoś je zdobywały
i chodziły w nich na co dzień.
Nie było wtedy żadnym modowym faux pas czy też fashion crime jeżeli kobieta miała na sobie klapki, sandałki
i do tego rajstopy ze wzmocnieniami na palcach. W tej chwili gdyby kobieta tak się ubrała to by okrzyknięto,
że pewnie zwiała z domu spokojnej starości :-)

Wracając do stóp mojej "przyszywanej" ciotki. Miałem jakieś 14 lat i przyszła do nas w odwiedziny, a moja mama
lamentowała, że moja starsza siostra wyszła z psem i do tej pory nie wróciła.
To był ciepły czerwiec, jakoś po południu . Stwierdziliśmy z ciotką, że pójdziemy szukać mojej siostry.
Pamiętam doskonale jak była wtedy ubrana. Sukienka za kolano, rajstopy cieliste (oczywiście ze wzmocnieniami
na palcach) i do tego sandałki na obcasie (takie podobne jak z tego linka http://fashionscout365.com/wp-content/up...5x1024.jpg ) które praktycznie odsłaniały całą stopę.
Przeszliśmy trochę drogi i powiedziała, że chyba się porwała z motyką na słońce bo te buciki nie nadają się do dalszych
spacerów bo ją uciskają, obcierają na wysokości kostek od palców. Szliśmy jednak dalej i zaczęła mi opowiadać,
historię kiedy była bardzo młoda i na studiach w sesji letniej poszła na egzamin w nowych butach które ją makabrycznie
obtarły, wracała do domu na boso z butami w ręce, ale miała na sobie "stylonki" (czyli polskie pończochy do paska, udające
zachodnie nylony) i te pończoszki się podarły. W domu mama ją chciała zabić bo w latach 50-tych te pończochy były na wagę
złota. Ciotka stwierdziła, że chętnie by zdjęła buty ale nie chce podrzeć rajstop. Zapytałem czemu ich nie zdejmie, a ona na to,
że gdzie ma niby zdejmować rajstopy? Tutaj na ulicy?
Zaproponowałem, żebyśmy podeszli do najbliższego parku, który akurat był przed nami i tam pewnie jest moja siostra z psem,
poza tym są ławki i sobie będzie mogła usiąść i ulżyć stopom.
W parku usiedliśmy na ławce. Ona zdjęła buciki i zaczęła mi pokazywać te swoje biedne stopy. Nie wyglądały wcale strasznie,
tym bardziej, że były okryte rajstopami. Byłem tak podniecony, że gdyby mnie tymi stopami dotknęła to pewnie bym wytrysnął
w majtki. Kiedy się jest młodym i nie ma się tego na co dzień to naprawdę niewiele trzeba.
Powiedziałem, ciociu, tam są gęste krzaki, ja się odwrócę i stanę tak, że cie zasłonie, a ty spokojnie ściągniesz te rajstopy.
Tak też zrobiliśmy. Co prawda wtedy byłem tak bardzo zakręcony w "nyloned feet" że wolałbym żeby została w rajtkach,
ale przy takiej sytuacji kiedy miałem perspektywę, że będzie wracać na boso to lepiej było je ściągnąć i żeby paradowała
bez butów. Zdjęła więc rajstopy i jeszcze wróciliśmy na chwilę na ławkę gdzie usiadła i pokazywała mi już już swoje bose
stopy, praktycznie wystawiła mi je pod sam nos. Pamiętam, ze poczułem delikatnie zapach jej stóp i to mnie jeszcze bardziej
zakręciło. Po prostu jak już ruszyliśmy to miałem taki wzwód, że aż trudno mi było iść. Poza tym nie byłem w jeansach które
wtedy były praktycznie dostępne jedynie za dolary, ale w bawełnianych spodniach i bałem się że widać jaki mam "namiot"...

Siostry oczywiście nie spotkaliśmy. Wróciliśmy do domu i po kilku kwadransach wróciła też moja siorka, której się nieźle
oberwało od mamy. Po ciotkę przyjechał jej mąż i tak się ta sprawa zakończyła.
Nie wiem czy widziała moje podniecenie, ale w ten sam rok była u nas na święta Bożego Narodzenia i przyszła w kozakach
i oczywiście cienkich rajstopach. Kiedy wychodziła i w przedpokoju ubierała te kozaki, stałem tam i z nią rozmawiałem cały czas
patrząc jak je ubiera, a ona tak się zagadała, że próbowała ubrać "lewego" kozaka na prawą nogę ;-) Kiedy się kapnęła co wyrabia
to mnie ofuknęła "I popatrz jak się zagadałam, że ubieram lewego buta na prawą nogą, a Ty się cały czas patrzysz i mi nie zwrócisz
uwagi!" ;-)
Odpowiedz

Bookmarks