Inbuilt with multi-purpose announcement bar Check here

Fetysz stóp dojrzałych kobiet
  • 7 głosów - średnia: 3.86
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

(07-09-2016, 14:21)mesutozil5645 napisał(a): coś więcej w jakim wieku i co z tymi stopami wąchałeś,lizałeś?
Kobieta po 50-tce, bardzo delikatne o aksamitnym dotyku stopyUśmiechlekko pomarszczone podeszwy ale bardzo zadbane. To był tylko masaż choć dla mnie było to krótko mówiąc miłe doznanie Uśmiech,jeśli chodzi o zabawy typu lizanie i wąchanie stóp to mam stałą partnerkę Uśmiech
Odpowiedz
Mnie np. pociągają głównie stopy dojrzałych pań, kobiet 30-35+, "milfów". Są dla mnie piękniejsze oraz "posiadają klasę" Oczko Poza tym stópki takich pań, moim zdaniem, przyjemniej się masuje. Te wszystkie pomarszczenia czy odciski są tak dobre w dotyku, że trudno to opisać Oczko Poza tym pierwsze "powazniejsze" spotkanie ze stopami miałem z paniami +/- 50 lat Oczko
Odpowiedz
Jak sądzicie kobieta lat 55 zadbane stopy ,jaki mogą mieć zapach a raczej jej rajstopy lub stópki ,bo mam możliwość taką i nie wiem czy korzystać ,wolał bym młodsze chociaż takie dojrzałe też mogą być niezłe ,a już nic nie wąchałem od 4 lat.podpowiecie co robić ?
Odpowiedz
Powiem tak, do 45, dalej to jakąś taką blokadę psychiczną mam. No chyba że właścicielka nie wygląda ba starszą a ja nie wiem o jej wieku.
Pokaż mi swe stopy a powiem ci kim jesteś  Duży uśmiech
Odpowiedz
(15-11-2016, 14:28)mesutozil5645 napisał(a): Jak sądzicie kobieta lat 55 zadbane stopy ,jaki mogą mieć zapach a raczej jej rajstopy lub stópki ,bo mam możliwość taką i nie wiem czy korzystać ,wolał bym młodsze chociaż takie dojrzałe też mogą być niezłe ,a już nic nie wąchałem od 4 lat.podpowiecie co robić ?
Ja na twoim miejscu bym zaryzkował Uśmiech,osobiście mam miłe doświadczenia z dojrzałą kobietą UśmiechWszystko opiera się o higienę osobistą, i tu wiek nie ma znaczenia jeśli chodzi o zapach stóp Oczko
Odpowiedz
Nosi od soboty podkolanowki jasno brązowe i mowi ze mocno czuć .
Odpowiedz
Luz pany, ten i osiemdziesiątką nie pogardził

http://wiadomosci.wp.pl/opage,2,wid,1380...aid=11817f
I said hey gal nice ankles
Odpowiedz
"Został skazany w 1991 r. na cztery lata więzienia, kiedy powiedział ekspedientce, że chce obciąć jej stopy i ssać palce u stóp, podczas gdy ona będzie się wykrwawiać. W 1999 r. został ponownie aresztowany za to, że w centrum handlowym zaproponował kobiecie obcięcie stóp i pokazywał jej zdjęcia kobiet bez stóp."
ja pier*** co za psychol...  i tylko 4 lata za to dostał Ściana
Odpowiedz
Ktoś jeszcze się wypowie na temat i mi doradzi ?
Odpowiedz
Nie wiem ile masz lat i skąd takie opory,ale z własnego doświadczenia powiem Ci że zapach kobiety z wiekiem się intensyfikuje,zarówno ten intymny jak i zapach stóp.Jeżeli lubisz wąchać stopy to nie wiem czemu się wahasz,a jeśli do tego masz dobre relacje z tą osobą to zaproponuj jej aby powstrzymała się nieco od przesadnej higieny stóp a zobaczysz jakie doznania może zapewnić ci dojrzała kobieta ,oczywiście w zależności od potliwości jej stóp. Jednym słowem powiem że warto,inny poziom doznania niż z młodą kobietą,zapewniam.

Spójrz tylko,dla mnie to kwintesencja smaku,zapachu i seksapilu.

Odpowiedz

Bookmarks