Inbuilt with multi-purpose announcement bar Check here

Fetysz stóp dojrzałych kobiet
  • 6 głosów - średnia: 3.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Z racji tego, że jestem dość jeszcze młody, to preferuję stópki gdzieś w granicach 16-25 lat, dojrzałe stópki, choć też czasem mi się podobają, to fantazjować już o nich raczej nie powinienem Uśmiech
Odpowiedz
...hmmm jak dla mnie każdy kontakt z obiektem naszego fetyszu ma podtekst seksualny...własnie to, że coś jest naszym fetyszem nadaje temu przedmiotowi seksualny charakter...z drugiej jednak stronie nie mogę zaprzeczyć, że fetyszysta patrzy na swój obiekt dalej więcej niźli tylko w aspekcie seksualnym...czasem jak kolekcjoner na swoje najcenniejsze eksponaty....
...pozdrawiam....
Odpowiedz
Dojrzałe stopy, ale nie stare, są również atrakcyjne. Ważne, by były zadbane.
I to, co mi się podoba, to fakt, że dojrzałe kobiety częściej decydują się na faworyzowane przeze mnie nylony.
Step by step, inch by inch...[Obrazek: rstGSv]
Odpowiedz
Miałem okazję masować stopy kobiecie po 50 i były bardzo zadbane, ładne i przyjemne w dotyku. Ale preferuję takie z przedziału 16-40 lat, oczywiście te zadbane.
Odpowiedz
(13-05-2016, 22:38)Wojt napisał(a): Miałem okazję masować stopy kobiecie po 50 i były bardzo zadbane, ładne i przyjemne w dotyku. Ale preferuję takie z przedziału 16-40 lat, oczywiście te zadbane.
No to świetnie że się załapałeś,ja również miałem przygodę ze stopami kobiety po 50-ce,i także miło to wspominam,nawet często ją widuję ostatnio zachwycałem się aromatem jej bucikówUśmiech,ja natomiast uwielbiam stopy w przedziale między 30/50 lat mogą być trochę starsze ,lubię w nich lekko pomarszczone podeszwy stóp co u młodych kobiet rzadziej się zdarzaUśmiech),więc każdy z nas ma inne preferencjeUśmiech
Odpowiedz
(08-05-2016, 22:39)Lave napisał(a): Ja, jako bi dziewczyna, też się wypowiem. Najlepsze są tak jak pisze mikey, gdzieś 16-30.

16 nie są za młode, to już wiek przyzwolenia seksualnego, a poza tym fetyszyzm nie jest rzeczą czysto seksualną. Jest też związany z tzw. ośrodkami estetyki/piękna w mózgu. Czytałam wytłumaczenie, że to właśnie duża ilość połączeń neuronalnych między tymi dwoma ośrodkami sprzyja fetyszyzmowi.
dzięki za podzielenie mojej opinii Oczko ... miło wiedzieć, że ktoś myśli tak samo jak ja Duży uśmiech
Odpowiedz
Podobają się?,jak myślicie ile lat może mieć właścicielka tych stóp?Uśmiech

Załączone pliki Miniatury

Odpowiedz
Moim zdaniem 30 Lat Uśmiech
Mi się bardzo podobają i jeszcze te nogi Uśmiech
Odpowiedz
(22-05-2016, 00:31)Footmaniac22 napisał(a): Moim zdaniem 30 Lat Uśmiech
Mi się bardzo podobają i jeszcze te nogi Uśmiech
Trochę więcej Uśmiech
Odpowiedz
35 Uśmiech