Inbuilt with multi-purpose announcement bar Check here

Fetysz Golenia Nóg Kobiet
  • 5 głosów - średnia: 1.8
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Jakbym zobaczył na żywo to może by było fajne, ale tak przez filmiki to tak bardzo nie, ale szanuje to że tobie się to podoba i niech się podoba dalej, tak jak pisałem każdy lubi coś innego
Odpowiedz
Dzięki za opinię Uśmiech
Piękno zaczyna się od stóp i nóg :-)
Odpowiedz
Ja również szanuję Twój fetysz, ale na mnie to raczej nie działa. Chociaż pooglądać ładne i zadbane nóżki bardzo lubię Uśmiech
[Obrazek: zvojRj2.jpg]
                Addicted to Women's feet
Odpowiedz
Ciekawe doznanie, jedynie co udało mi się golić u mojej kobiety to jej myszka myślałem że mój mały wystrzeli Uśmiech,za to lubię malować paznokcie u stóp mojego skarba, przyznam się że malowałem paznokcie nawet mojej teściowej Uśmiech,jej stopy są również pociągające Uśmiech,ale to inna historia.
Odpowiedz
(08-05-2016, 07:19)jacek74 napisał(a): Ciekawe doznanie, jedynie co udało mi się golić u mojej kobiety to jej myszka myślałem że mój mały wystrzeli Uśmiech,za to lubię malować paznokcie u stóp mojego skarba, przyznam się że malowałem paznokcie nawet mojej teściowej Uśmiech,jej stopy są również pociągające Uśmiech,ale to inna historia.

a Jaka to historiaUśmiech ??
Odpowiedz
Historia z życia wziętaUśmiech
Odpowiedz
poprosiła Cb ?? Uśmiech
Odpowiedz
Co sądzicie na temat mojego fetyszu ?
Odpowiedz
Szkoda że dyskusja ucichła Smutny
Odpowiedz