Inbuilt with multi-purpose announcement bar Check here

Dziewczyna na Stopomanii
  • 3 głosów - średnia: 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Prosta zasada jest taka, że jak kobieta jest z kimś w związku to jakim prawem ma pozwolić innemu adorować swoje stopy (choćby nie wiem jaką by była fetyszystką czy wyluzowana) to jakaś forma zdrady. Jeżeli jest singielką to też rzadkością jest chęć widzenia kilku facetów liżących stopy (po prostu i w fetyszyście szuka partnera) nie-żyjcie filmikami. A forma za kasę to jest sposób na zaspokojenie potrzeb i tylko albo aż tyle i nie ma co tu kogo oceniać.
Odpowiedz
Ja jestem w związku i pozwalam na dotykanie moich stóp za zgodą faceta ;] Forma zabawy ;]

Ciekawią mnie stopy innych dziewczyn, szczególnie mniejsze od moich, a sama nie miałabym oporu oddać moich innej kobiecie Język

/Mary
Odpowiedz
Mary mam pytanie , czy ta forma zabawy nie jest czasem za pieniądze , bo głosy mnie doszły że tak ...
Odpowiedz
Mary ,gdybym był kobietą,chętnie bym się nimi zainteresowałOczko
Odpowiedz
(12-07-2016, 14:46)Segreto napisał(a): gumowy, mało znam less fetyszystek. Jednak znam trochę kobiet, które jak ja lubią kobiece stopy i są biseksualne (nie typowe less). Wiem dlaczego te kobiety nie chcą spotykać się z mężczyznami nawet w układzie stopa- język. Otóż owe kobiety/dziewczyny już podczas zwykłej internetowej rozmowy na ogół są przez większość mężczyzn-fetyszystów traktowane czysto przedmiotowo. Jak swoiste zabaweczki do zaspokojenia męskich chuci. Mnie ich niechęć wcale, a wcale nie dziwi.

I to jest podstawowy problem Panowie. Nie dalej jak wczoraj dostałam podobną propozycję. Od obcego faceta z którym nie zamieniłam nawet pół słowa. W pierwszej wiadomości. Chcę takie i takie fotki Twoich stóp bo te które tu są to już obejrzałem. Koncert życzeń a ja to złota rybka spełniająca życzenia. Ano nie. Kobieta nie jest przedmiotem a stopy nie są oderwanym kawałkiem jej ciała. Mam kilka osób na tym forum, które faktycznie takie fotki dostają. Ale są to osoby z którymi mniej lub bardziej regularnie piszę. Sama wysyłam im fotki, które wiem że im się spodobają ale i ja dostaję od nich fotki które mi sprawiają przyjemność Oczko Nasze rozmowy nie kręcą się tylko wokół stópek ale to po prostu zwykłe znajomości.

(22-07-2016, 04:06)autokratoor napisał(a): Generalnie, kobiety szczęśliwe w swoich związkach stóp (innym) nie podtykają - stety/niestety.

Jestem Kobietą bardzo szczęśliwą w swoim związku i podtykam swoje stopy innym Język i lubię to Język

(22-07-2016, 11:36)Feetboy napisał(a): Prosta zasada jest taka, że jak kobieta jest z kimś w związku to jakim prawem ma pozwolić innemu adorować swoje stopy (choćby nie wiem jaką by była fetyszystką czy wyluzowana) to jakaś forma zdrady.

No i nie do końca, są różne związki i różne upodobania. Moja druga połówka wie o wszystkim i nie ma nic przeciwko. Jesteśmy ze sobą kilkanaście lat i ufamy sobie Uśmiech Sam jest stópkowym fetyszystą, wie że ja to lubię i wie że byle kto moich stóp nie dostanie Język
Odpowiedz
Ja byłbym zazdrosny o stópki mojej żony,choć nie ukrywam że sam bym się zajął innymiUśmiech
Odpowiedz
Zetknęliście się kiedyś z wzajemną adoracją stóp kobiety przez mężczyznę, i vice versa? Nikt o tym nie wspomina, a przecież damski fetysz męskimi stopami istnieje. Zapewne kobiety rzadziej przyznają się do tego. Może działa jakieś tabu. Jeśli to nastąpi, otwierają się wrota stópkowego raju ... Osobiście mam to oddzielnie, piękną kobietę której stopy z lubością adoruję, druga zaś której stopy nie są dla mnie atrakcyjne, natomiast moje kręcą ją niemiłosiernie. Dwie połówki raju ... ?
Odpowiedz
Szczerze to nie wyobrażam sobie, żeby kiedyś moja kobieta miała by fetysz moich stóp, jak ja kocham damskie stopy, tak w drugą stronę by mnie to obrzydzało. Zapach stóp niby podobny, ale jakaś różnica jest.
Odpowiedz
Adoracja męskich stóp jest często spotykana w dominacji aczkolwiek nie koniecznie w formie fetyszu a po prostu upokorzenia.
Odpowiedz
(12-09-2017, 20:12).InTeL. napisał(a): Szczerze to nie wyobrażam sobie, żeby kiedyś moja kobieta miała by fetysz moich stóp, jak ja kocham damskie stopy, tak w drugą stronę by mnie to obrzydzało
jestem tego samego zdania
Odpowiedz

Bookmarks

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości