Inbuilt with multi-purpose announcement bar Check here

Dziewczyna na Stopomanii
  • 3 głosów - średnia: 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Na zagranicznych portalach a nawet i polskich widziałem sporo dziewczyn, które lubią pieszczoty stópek ale są to less i nie chcą kontaktu z facetami nawet w układzie stopa język ;D
Odpowiedz
...ojj różnie to bywa...znam takie na tym forum, które lubią takie rozrywki i nie są less...
...pozdrawiam....
Odpowiedz
gumowy, mało znam less fetyszystek. Jednak znam trochę kobiet, które jak ja lubią kobiece stopy i są biseksualne (nie typowe less). Wiem dlaczego te kobiety nie chcą spotykać się z mężczyznami nawet w układzie stopa- język. Otóż owe kobiety/dziewczyny już podczas zwykłej internetowej rozmowy na ogół są przez większość mężczyzn-fetyszystów traktowane czysto przedmiotowo. Jak swoiste zabaweczki do zaspokojenia męskich chuci. Mnie ich niechęć wcale, a wcale nie dziwi.
Odpowiedz
...jednym słowem sami jesteśmy sobie winni Oczko...
...pozdrawiam....
Odpowiedz
(12-07-2016, 21:20)Patryk98 napisał(a): Z kolei wiele kobiet widzi tylko pieniążki u facetów. Taka od wieków znana wymiana handlowa. Trochę truizmu z mojej strony, sorry Oczko
Cóż, ja do takich kobiet nie należę.
Odpowiedz
(12-07-2016, 21:42)Patryk98 napisał(a): Zauważyłem że często na tym forum nadinterpretujesz posty Segreto. To zdanie o pieniądzach miało pokazać równowagę. Faceci, ale i kobiety nie są bez winy, każdy ma coś za uszami. Również pozdrawiam

Błąd.. Nic nie nadinterpretowałam, tylko stwierdziłam fakt. Mnie pieniądze mężczyzn nigdy nie interesowały, ale wiem, że są kobiety, które na to zwracają szczególną uwagę. Gdzie tu nadinterpretacja? Nie dopowiadaj sobie.
Odpowiedz
Patryk98, nic nie wzięłam do siebie, tylko chciałam pokazać, że są inne kobiety, takie jak ja.. Również dla pokazania równowagi. Emocje chyba Cię ponoszą. Luzzzz
Odpowiedz
...tylko spokój może uratować te konwersacje...
...pozdrawiam....
Odpowiedz
(12-07-2016, 14:46)Segreto napisał(a): Wiem dlaczego te kobiety nie chcą spotykać się z mężczyznami nawet w układzie stopa- język. Otóż owe kobiety/dziewczyny już podczas zwykłej internetowej rozmowy na ogół są przez większość mężczyzn-fetyszystów traktowane czysto przedmiotowo. Jak swoiste zabaweczki do zaspokojenia męskich chuci. Mnie ich niechęć wcale, a wcale nie dziwi.

Dlatego najlepiej zajmować się stopami kobiet zakumplowanych. Uśmiech Łatwiej jest też na wyjeździe, o ile jest się choć odrobinę upartym i jest się w stanie zaakceptować dwie-trzy nieudane konwersacje. Do tego raczej na plaży niż w górach, gdyż kobiety nie są skłonne do zrzucania obuwia w takiej sytuacji.

Mimo to zdarzają się sytuacje całkowicie przedmiotowe, które kobietom nie przeszkadzają, jak np. obustronnie przedmiotowa sytuacja kłótni\rozstania z chłopakiem i chęci odegrania się na nim poprzez podstawienie stóp fetyszyście. Oczko  Generalnie, kobiety szczęśliwe w swoich związkach stóp (innym) nie podtykają - stety/niestety.
Odpowiedz
...raczej stety Uśmiech...
...pozdrawiam....
Odpowiedz

Bookmarks

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości