Inbuilt with multi-purpose announcement bar Check here

Dziewczyna na Stopomanii
  • 3 głosów - średnia: 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Jak oceniacie obecność dziewczyny fetyszystki na Stopomanii?
Odpowiedz
Nie widze w tym nic zlego. Mam nadzieje, ze jestes fettszystka kobiecych stop, a nie meskich? :p
Odpowiedz
Każdy człowiek ma swoje fetysze i zarówno dziewczyna jak i chłopak może być fetyszystą Uśmiech
Odpowiedz
ja bardzo chciałbym poznać w realu kobietę zainteresowaną takim fetyszem
Odpowiedz
Lave - ale Twój fetysz dotyczy ubóstwiania Twoich stóp przez mężczyzn, czy lubisz też stópki innych dziewczyn?
Step by step, inch by inch...[Obrazek: rstGSv]
Odpowiedz
(12-05-2016, 13:32)Lave napisał(a): Jak oceniacie obecność dziewczyny fetyszystki na Stopomanii?

Bardzo dobrze, bo w końcu to również, a może i przede wszystkim dzięki Wam, kobietom, takie forum ma rację bytu.

Podbijam powyższe pytania. Wiem już, że jesteś fetyszystką stóp w skarpetkach. Ale rozumiem, że kręcą Cię tylko kobiece stopy?
"Jestem aniołem wśród demonów..."
Odpowiedz
...jak to co??...zapraszamy...im wiecej tu kobiet tym lepiej Uśmiech...
Odpowiedz
(12-05-2016, 13:32)Lave napisał(a): Jak oceniacie obecność dziewczyny fetyszystki na Stopomanii?
Lave,  jestem kobietą i pytanie raczej nie do mnie, ale mam ochotę poprosić Cię o rozwinięcie tego pytania. A raczej jestem ciekawa, co masz na myśli pisząc "dziewczyny fetyszystki"? Chodzi Ci o takie co pokazują stopy, czy takie co mają podobnie do mnie, czyli lubią je oglądać?
Odpowiedz
(14-05-2016, 22:23)Segreto napisał(a):
Lave, jestem kobietą i pytanie raczej nie do mnie, ale mam ochotę poprosić Cię o rozwinięcie tego pytania. A raczej jestem ciekawa, co masz na myśli pisząc "dziewczyny fetyszystki"? Chodzi Ci o takie co pokazują stopy, czy takie co mają podobnie do mnie, czyli lubią je oglądać?
Sam jestem ciekaw Język Czy tu w ogóle chodzi o fetysz męskich czy damskich stóp Uśmiech
Odpowiedz
(14-05-2016, 23:12)Stopomaniak napisał(a):
(14-05-2016, 22:23)Segreto napisał(a):
Lave,  jestem kobietą i pytanie raczej nie do mnie, ale mam ochotę poprosić Cię o rozwinięcie tego pytania. A raczej jestem ciekawa, co masz na myśli pisząc "dziewczyny fetyszystki"? Chodzi Ci o takie co pokazują stopy, czy takie co mają podobnie do mnie, czyli lubią je oglądać?
Sam jestem ciekaw Język Czy tu w ogóle chodzi o fetysz męskich czy damskich stóp Uśmiech
Albo i taki i taki Duży uśmiech
Odpowiedz

Bookmarks

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości