Inbuilt with multi-purpose announcement bar Check here

(Dyskusja)Regulamin
  • 4 głosów - średnia: 2.25
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Forum to nie koncentracja dyktatury, a jego członkowie to nie niewolnicy. Rozumiem, że jest regulamin i trzeba się do niego stosować, ale każdy ma prawo wyrażać pod jego adresem swoje uwagi, o ile są merytoryczne i mają jakiś sens.

Jak pisałem wcześniej, administracja ani moderacja, poza banowaniem jednego forumowicza, nie jest w stanie zrobić nic ponad to, aby tego trolla więcej tutaj nie było. Dla mnie to niekompetencja, bo są możliwości aby takiego osobnika zablokować na stałe.

O ortografii czy języku polskim nie będę się rozpisywał, bo połowa forumowiczów nie zna podstawowych zasad jego używania. I nie piszę tutaj o polskich literach, tylko głównie o stylistyce, aby nasze posty były bardziej zrozumiałe. Wtedy nie będzie dochodziło do nieporozumień.

Od strony prawnej regulamin nadaje się do kosza, bo nie ma w nim choćby informacji o ochronie danych osobowych, a taka klauzula powinna się w nim znaleźć. Poza tym regulamin jest po to, aby go przestrzegać, ale dotyczy to zarówno forumowiczów, jak i admina i moderatorów. Jeżeli prawdą jest to, co przeczytałem na czacie, to moderacja ewidentnie nadużywa swoich kompetencji. Błędy popełniamy wszyscy, ale tylko niektórzy potrafią się do nich przyznać.

Chciałbym poznać opinię Stopomaniaka pod tym względem, bo być może, że dalsze wywody w tym temacie nie będą miały sensu.
"Jestem aniołem wśród demonów..."
Odpowiedz
(04-07-2016, 09:41)Black napisał(a): Forum to nie koncentracja dyktatury, a jego członkowie to nie niewolnicy. Rozumiem, że jest regulamin i trzeba się do niego stosować, ale każdy ma prawo wyrażać pod jego adresem swoje uwagi, o ile są merytoryczne i mają jakiś sens.

Jak pisałem wcześniej, administracja ani moderacja, poza banowaniem jednego forumowicza, nie jest w stanie zrobić nic ponad to, aby tego trolla więcej tutaj nie było. Dla mnie to niekompetencja, bo są możliwości aby takiego osobnika zablokować na stałe.

O ortografii czy języku polskim nie będę się rozpisywał, bo połowa forumowiczów nie zna podstawowych zasad jego używania. I nie piszę tutaj o polskich literach, tylko głównie o stylistyce, aby nasze posty były bardziej zrozumiałe. Wtedy nie będzie dochodziło do nieporozumień.

Od strony prawnej regulamin nadaje się do kosza, bo nie ma w nim choćby informacji o ochronie danych osobowych, a taka klauzula powinna się w nim znaleźć. Poza tym regulamin jest po to, aby go przestrzegać, ale dotyczy to zarówno forumowiczów, jak i admina i moderatorów. Jeżeli prawdą jest to, co przeczytałem na czacie, to moderacja ewidentnie nadużywa swoich kompetencji. Błędy popełniamy wszyscy, ale tylko niektórzy potrafią się do nich przyznać.

Chciałbym poznać opinię Stopomaniaka pod tym względem, bo być może, że dalsze wywody w tym temacie nie będą miały sensu.

Podczas rejestracji akceptowales regulamin, gdzie byly informacje dotyczace danycj osobowych. Regulamin forum oczywiscie podlega dyskusjom, jadnakze uwazam, iz powinien byc prosty, a przede wszystkim latwy do przyswojenia. Jesli chodzi o protagoniste(?) to nie ma dobrej rady, gdyz gosc uzywa zmiennego ip i roznych adresow email.

Wychodze z zalozenia, ze jesli sa osoby, ktore nie chca sie dostosowac to w kazdym momencie moga przejsc na konkurencyjne forum.

Co do naduzywania wladzy, to nie zaobserwowalem nic co by moglo nas niepokoic. 90% banow to multikonta protagonisty(?)

Klade nacisk na ostrzeganie uzytkownikow i juz dokladniej wdrazamy ten system.

Uzytkownikow prosze o reportowanie postow lamiacych regulamin i tyle w temacie.

Jesli zamierzacie sie non stop wyklocac to wasza sprawa - nie dziwie sie di, ze zamknal swoje forum. Sam o tym mysle, jak widze co tu sie dzieje i czytam po kipkanascie wiadomosci na pw.

Pozdrawiam serdecznie Uśmiech

Ps rejestracja na forum zostala zamknieta przez dzialania uzytkownikow kolela i protagonista, bo notorycznie tworza multikonta i usiluja zaszkodzic dzialaniu forum. Mam nadzieje, ze zagosci tutaj spokoj na jakis czas Uśmiech

Jesli zajdzie potrzeba to rejestracja konta na forum bedzie mozliwa odplatnie, wtedy pozbedziemy sie trolli a zagoszcza u nas wartosciowi uzytkownicy.
Odpowiedz
Popieram ,tą wypowiedź w stu procentach...
Odpowiedz
...też mogę się pod tym postem podpisać...
Odpowiedz
Jestem przeciw pobieraniu płatności. Na pewno nie na tym etapie rozwoju forum.
Odpowiedz
(04-07-2016, 00:14)Wojt napisał(a): Po co tak wulgarnie? Na spokojnie, bez kłótni,
popieram... po co te nerwy???
Odpowiedz
proszę o wiadomość prywatną od administratora forum. mam pewną sprawę, która wymaga wyjaśnienia
Odpowiedz
Musimy wypracować nowy Regulamin, ale w tej chwili musimy zająć się najpilniejszą sprawą - porządkiem na forum.
Odpowiedz
Regulamin jest w porządku, podstawa to aby forum zajmowały się osoby, które mają na to czas i podchodzą poważnie do tego obowiązku, nie kierując się swoim widzimisię i osobistymi ambicjami.
Odpowiedz
O to właśnie chodzi. Regulamin jest zarówno dla forumowiczów jak i moderatorów oraz administracji. Jak wszyscy będą się do niego stosować, to nie będzie problemów.

Potrzeba tylko na stanowisko modów wybrać kompetentne osoby, które wiedzą co do nich należy.
"Jestem aniołem wśród demonów..."
Odpowiedz

Bookmarks