Inbuilt with multi-purpose announcement bar Check here

(Dyskusja)Regulamin
  • 4 głosów - średnia: 2.25
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Ja mówię o czym innym, o rozszerzeniu, uporządkowaniu, mam kilka uwag.
Odpowiedz
Lave ja rozumiem że polubilas Bartka co miał 17 lat ale niestety muszę ci powiedzieć że to był najprawdopodobniej klon Olka 1999 czy jak oni teraz mają na tym forum na imię. Na takich ludzi trzeba uważać a szczególnie teraz . Nie mniej do mnie za złe za szczerość ale tak najprawdopodobniej jest .
Odpowiedz
(02-07-2016, 16:55)kola napisał(a):
(02-07-2016, 15:28)Lave napisał(a): Może wrócimy do tematu zmiany/rozszerzenia regulaminu?
Regulamin wymaga uproszczenia  zarówno języka jak i samej treści  wątpie aby ktoś to w całości przeczytał
Powiedz mi kola, co jest dla Ciebie w tym Regulaminie Forum tak ciężkie do zrozumienia, że wymaga uproszczenia? Czyżby chodziło Ci o fakt, że sam notorycznie łamiesz 6 pkt Regulaminu Forum (pozycja UŻYTKOWNICY)?:
(10-06-2016, 16:54)Stopomaniak napisał(a): UŻYTKOWNICY
...

6. Użytkownicy powinni zwracać szczególną uwagę na przestrzeganie zasad ortografii i pisowni języka polskiego.
Regulamin Forum nie jest dla zabawy czy ku uciesze użytkowników forum, tylko dla zabezpieczenia Administracji forum, która w razie rażących naruszeń prawnie za to forum odpowiada. To nie plastelina z której użytkownik Iksiński może sobie lepić co tylko mu się spodoba.
My, jako użytkownicy forum, możemy jedynie poprosić Administrację (Stopomaniaka) o utworzenie czegoś w rodzaju spisu zasad jakie chcemy by były przestrzegane na tym forum. Taki nasz forumowy savoir vivre, który będzie przestrzegany na równi z Regulaminem Forum.
Odpowiedz
kola, Regulamin Forum ma tyle punktów ile sobie Administrator/Właściciel forum zażyczy. Nam nic do tego. Po prostu skoro chcemy na tym forum być, to musimy się do niego dostosować i go przestrzegać. Jak widzę Tobie to się nie udaje.
Kolejny raz udowadniasz, że nic nie wiesz.
Odpowiedz
Proponuję wyluzować!Regulamin musi być, zawsze można dyskutować lecz ostatnie słowo należy do administracji tego forum!
Uwielbiam zasypiać z moją twarzą na jej stopach.
Odpowiedz
Staram się was zrozumieć czy tak ciężko jest dostosować się do tych paru punktów regulaminu?Moim zdaniem regulamin jest w pełni wyczerpujący i musimy go przestrzegać aby forum funkcjonowało. Pozdrawiam.
Uwielbiam zasypiać z moją twarzą na jej stopach.
Odpowiedz
...cały czas mnie zastanawia czemu wszyscy roszczą sobie prawa do zmiany tego forum...władze forum są jasno określone...oczywiście powinny słuchać użytkowników, ale nie muszą się z nimi zgadzać...to Admin będzie decydował jaki regulamin ma obowiązywać...nie podoba się??...to trudno...nikt nie ma prawa czegokolwiek żądać od władz forum...
...pozdrawiam....
Odpowiedz
(03-07-2016, 19:27)kola napisał(a): 4) Nie śmieć (innymi słowy: staraj się pisać nie na temat)
Nawet tego poprawnie napisać nie potrafisz? Zauważyłam, że jedyne co tu robisz, to wytykasz błędy Administracji i Moderacji forum, a sam non stop popełniasz gafy. To już zahacza o trolling.
kola, zacznij z dystansem podchodzić do własnej osoby. Może wtedy łatwiej będzie Ci zrozumieć innych?
Odpowiedz
Ale chyba nic nie stoi na przeszkodzie by podjąć dyskusję? Sam admin założył ten wątek aby zgłaszać swoje uwagi do regulaminu. Ja zaproponuję kilka, ale raczej nie będą to uwagi merytoryczne, bardziej związane z techniką prawodawczą i pewnymi normami które szanujące się strony w regulaminach stosują.
Odpowiedz
Ja nie biorę w tym udziału, ja staram się Was wszystkich ze sobą pogodzić. Ja nie jestem na bierząco, ostatnimi czasy mam mało czasu, żeby na forum siedzieć, a jak wejdę to widzę kilka stron kłótni...
Odpowiedz

Bookmarks