Inbuilt with multi-purpose announcement bar Check here

(Dyskusja)Regulamin
  • 4 głosów - średnia: 2.25
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

(11-06-2016, 14:04)antagonista napisał(a): tym forum rządzi widzimisię szanownego Admina

Już nie mówiąc o Wójcie, który w wiadomościach prywatnych wypisuje do ludzi z prośbą o wzajemne plusowanie "tak o bez okazji", żeby nabić sobie punktów reputacji.

ja od niego wiadomości z taką prośbą nie dostałem, a co do admina to bez przesady... chłopak się stara, ale nie jest w stanie samodzielnie ogarnąć stada hejterów, do których zacnego grona jak widzę zaliczał się nie tylko protagonista, ale i Ty, oraz kilku innych delikwentów... ale myślę, że na dniach możemy mieć tu istną rzeź (nie)winiątek i każdy kto zasłużył na ostrzeżenie lub bana zostanie nimi nagrodzony...

(11-06-2016, 15:05)Segreto napisał(a):
Prowodyrem całego zajścia/cyrku był protagonista-antagonista. To on pierwszy celowo obrażał innych. Reszcie po prostu puściły nerwy, co rozumiem (chociaż niekoniecznie popieram) i to ich jedyna wina.

zgadzam się z Twoim stanowiskiem (w szczególności z ostatnim zdaniem)
Odpowiedz
(11-06-2016, 15:20)antagonista napisał(a): Inne zgłoszenia olał ciepłym moczem

kogo masz na myśli???... ja będąc wczoraj na forum zauważyłem, że nie tylko protagonista dostał zakaz wjazdu na forum (a obserwując jego poczynania (niewybredne komentarze w stosunku do innych użytkowników) wydawało mi się, że to właśnie on miał tu najwięcej za uszami)
Odpowiedz
dziesiąty delikwent do "odstrzału" z forum (do tej pory naliczyłem 9 zbanowanych)
Odpowiedz
...cóż jak widać nawet najlepszy regulamin wymaga egzekwowania...
Odpowiedz
(12-06-2016, 12:51)KacperToPizdzeczka napisał(a): Możesz wymienić?
wystarczy wejść w sekcję "Użytkownicy" na górze strony i policzyć sobie loginy pod poszczególnymi literkami
Odpowiedz
JA tu nie wiem co się dzieje ale od jutra zaczynam urlop więc na chwilę znikne, poukladajcie swoje sprawy bo zaczyna być mało klimatycznie, pozdro dla wszystkich użytkowników z prawdziwego zdarzenia.
Odpowiedz
Regulamin wg mnie do rozwinięcia, pewne kwestie wypada omówić szczegółowiej
Odpowiedz
Może wrócimy do tematu zmiany/rozszerzenia regulaminu?
Odpowiedz
Regulamin jest bardzo prosty i przejrzysty i nikt nawet średnio inteligentny, nie powinien, mieć kłopotów z przyswojeniem go.Chyba że taka osoba nie zada sobie trudu , przeczytania go . Wtedy niestety ale nie powinna mieć żadnych pretensji ,do nikogo że została upomniana.
Odpowiedz
(02-07-2016, 19:11)chudy1182 napisał(a): Regulamin jest bardzo prosty i przejrzysty i nikt nawet średnio inteligentny, nie powinien, mieć kłopotów z przyswojeniem go.Chyba że taka osoba nie zada sobie trudu , przeczytania go . Wtedy niestety ale nie powinna mieć żadnych pretensji ,do nikogo że została upomniana.
Zgadzam się Uśmiech
Uwielbiam zasypiać z moją twarzą na jej stopach.
Odpowiedz

Bookmarks