Inbuilt with multi-purpose announcement bar Check here

(Dyskusja)Regulamin
  • 4 głosów - średnia: 2.25
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

...dobrze wiedziec, ze sie troszczysz o zwierzeta Oczko...dobry czlowiek z Ciebie..
Odpowiedz
a ja się zastanawiam co troska o zwierzęta ma wspólnego z kobiecymi stopami Język Duży uśmiech
Odpowiedz
Niezbyt podoba mi się punkt 2 w ostatniej sekcji Regulaminu.
Odpowiedz
(10-06-2016, 18:45)heckan napisał(a): Niezbyt podoba mi się punkt 2 w ostatniej sekcji Regulaminu.
Mowa tutaj o ekstremalnych warunkach, gry ktos bedzie uzywal slow wulgarnych czy obrazal innych uzytkownikow.
Odpowiedz
To mu konstruktywnie doradź Uśmiech
Odpowiedz
heckan, a mnie się ten punkt (cyt: 2. Administrator/ moderator ma prawo edytować lub usunąć komentarze użytkowników bez powiadomienia oraz podania przyczyny.) bardo podoba. Dzięki temu unika się zbędnych pyskówek i jałowych przepychanek pomiędzy "winnym", a Administracją/Moderacją forum.
Sama mam podobny punkt w regulaminie mojego forum.
Odpowiedz
...tez uwazam, ze taki zapis jest potrzebny...o ile Admin wie jak z niego korzystac i go nie naduzywa, taki punkt w regulaminie umozliwia szybkie wyczyszczenie forum z badziewia...
Odpowiedz
popieram zdanie fajnietu Duży uśmiech
Odpowiedz
Przekonaliście mnie Uśmiech Oczywiście nie zmienia to faktu, że Admin powinien sięgać po tę możliwość tylko w ostateczności, np. gdy ktoś nieustannie zaśmieca forum.
Odpowiedz
Prowodyrem całego zajścia/cyrku był protagonista-antagonista. To on pierwszy celowo obrażał innych. Reszcie po prostu puściły nerwy, co rozumiem (chociaż niekoniecznie popieram) i to ich jedyna wina.
Odpowiedz

Bookmarks