Inbuilt with multi-purpose announcement bar Check here

(Dyskusja)Regulamin
  • 4 głosów - średnia: 2.25
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Nie żebym się czepiał,ale wydaje mi się że takie coś jak regulamin powinien istnieć jak na każdym szanującym się forum choćby po to ażeby w przyszłości uniknąć nieporozumień.Wolna amerykanka to nie jest dobre rozwiązanie na dłuższą metę.Forum się rozwija i to nawet w niezłym tempie a porządek musi zostać zachowany.PozdrawiamUśmiech
Uwielbiam zasypiać z moją twarzą na jej stopach.
Odpowiedz
...zgadzam sie...jakies reguly gry powinny obowiazywac...
Odpowiedz
Kiedyś sceptycznie podchodziłem do regulaminu, ale teraz uważam, że jednak jakiś powinien być.
"Jestem aniołem wśród demonów..."
Odpowiedz
Też sądzę że lepiej żeby był regulamin.
Odpowiedz
Wiadoma sprawa. Regulamin pisałem, ale przypadkiem usunąłem plik z treścią i teraz nie mogę się zmusić żeby napisać od nowa Smutny Pewnie się pojawi.
Odpowiedz
A to pechUśmiech
Odpowiedz
(30-05-2016, 19:25)Stopomaniak napisał(a): Regulamin pisałem, ale przypadkiem usunąłem plik z treścią i teraz nie mogę się zmusić żeby napisać od nowa Smutny
tak czułem, że coś jest na rzeczy Język
Odpowiedz
Wszystkie uwagi, dotyczące obecnego regulaminu, proszę umieszczać w tym wątku Uśmiech
Odpowiedz
...Potanowienia ogólne pkt 6...definitywnie brakuje wpisu o psach mieszańcach!!... Oczko
Odpowiedz
(10-06-2016, 17:24)fajnietu napisał(a): ...Potanowienia ogólne pkt 6...definitywnie brakuje wpisu o psach mieszańcach!!... Oczko
Haha, pomylilem wpisy :p
Odpowiedz

Bookmarks