Inbuilt with multi-purpose announcement bar Check here

Drażliwy artykuł
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Ostatnio przeglądając facebook'a natknąłem się na drażniący artykuł: "Sposób na śmierdzące stopy". Nie znoszę takich artykułów, czytając go coraz bardziej się wnerwiałem na osobę, która napisała takie wypociny, trzeba mieć nierówno pod sufitem, żeby używać takich sposobów do tego, aby buty nie "śmierdziały". Z resztą już na samym wstępie moim zdaniem są obrażane kobiety, gdzie mówi się o ich śmierdzących stopach. Powiedzmy sobie szczerze, że stopy zadbanej kobiety nie mogą śmierdzieć, a wręcz pachną. A Ci co mówią, że śmierdzą, to nie wiedzą, co wygadują
http://kobieta.onet.pl/moda/sprawdzone-s...=onetsg_fb
Co o tym sądzicie?
Odpowiedz
Nie każdy jest fetyszystą stópOczko,są ludzie co odbierają to inaczejUśmiech
Odpowiedz
...dokładnie...nie każdy lubi pomidorową...
...pozdrawiam....
Odpowiedz
Co prawda jest stereotyp, że mężczyznom bardziej śmierdzą stopy niż kobietom, ale moim zdaniem chodzi o higienę. Niestety spotykałem już dziewczyny, które ograniczały zużycie wody i mydła na swoje ciało i jechało od nich jak z murzyńskiej chaty. Na szczęście były to wyjątki i na ogół nawet jak dziewczyna przechodzi kilka godzin w butach, jej skarpetki i stopy bardziej pachną niż śmierdzą.
"Jestem aniołem wśród demonów..."
Odpowiedz
.In Tel po części masz rację ale tylko w części, bo zgodzę się z tobą że, dla nas fetyszystow, kobiecych stóp ten zapach jest jak perfum , ale dla większości społeczeństwa będzie smrodem i nikt tego nie zmieni . .. Dlatego wolę jak kobieta ma wypielegnowane i czyste stopy ,niż brudne . ..
Odpowiedz

Bookmarks

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości