Inbuilt with multi-purpose announcement bar Check here

Dobry wieczór
  • 6 głosów - średnia: 2.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Dla wyjaśnienia.

Poprosiłam o usunięcie konta, gdyż nie podobało mi się to co wyrabiał tu Moderator Jacek. Nie chciałam biernie przyglądać się jak jeden pajac obraża innych, a Moderacja nic z tym nie robi. Jacek zbanował mnie i fajnietu, bo pewnie bał się, że pokażemy Stopomaniakowi PW z groźbami. Jak widać wyczyścił forum, by nie było śladu nadużyć jakich się dopuścił.
Jacka nie ma, Stopomaniak stara się coś zmienić, więc warto dać forum jeszcze jedną szansą. Stąd mój powrót.

W kwestii osoby Róży....
Skontaktowałam się z nią i wyjaśniłam całą sytuację (dlaczego zniknęło jej konto na forum). To czy tu powróci zależy tylko od niej i chyba od tego czy zmiany na forum pójdą w dobrą stronę. W sensie, czy forum stanie się w końcu przyjazne dla kobiet, których i tak jest tu jak na lekarstwo.

P.S.: chudy1182, wiem co o mnie tu wypisywałeś, bo ktoś miły przesłał mi Twoje posty (nie Stopomaniak). Ochłoń i przestań pluć jadem, bo póki co to non stop czepiasz się mojej osoby.
Jeśli to Ci w czymś pomoże to mogę udawać, że Cię nie widzę i nie rozmawiać z Tobą. Czy to Cię zadowoli?

Wszystkich serdecznie pozdrawiam,
Segreto
Odpowiedz
Segreto, dziękuję, że pomimo tego całego zamieszania postanowiłaś wrócić na forum. Stopomania na razie raczkuje i szkoda by było tracić cenne forumowiczki z powodów jakichś nieporozumień.

Ponownie witam na pokładzie...
"Jestem aniołem wśród demonów..."
Odpowiedz
To może ja coś dodam od siebie i na wstępie zaznaczam że nie szukam zaczepki i nie mam zamiaru nikogo obrażać chcę tylko wyrazić swoją opinię gdyż bacznie przyglądam się temu forum od paru miesięcy. Czasami wydaje mi się że protagonista ma trochę racji jeśli chodzi o wyrażanie swojej opinii każda jest dobra byle by była przychylna dla osoby komentowanej jeśli się okaże że jest inaczej to zaraz osoba komentująca jest atakowana przez rozwscieczone stado wilków! Oczywiście kultura wypowiedzi jest wymagana na tym forum i nie można tolerować chamstwa bo taka droga prowadzi do nikąd. Najłatwiej jest oceniać osoby za złe przewinienia nie zauważając tych dobrych więc Pani Segreto nie masz całkowitej racji twój sposób bycia na tym forum daje trochę do myślenia.To co zrobił Jacek nie powinno było się wydarzyć lecz swoje obowiązki wypełniał dobrze mogę śmiało powiedzieć że gdyby nie on to byście mieli jeszcze większy syf na forum. Tematy które prowadził miały największą oglądalność można było wyczuć odrobinę rywalizacji z fajnietu który za wszelką cenę próbował być najlepszy na forum. Nie wiem co się wydarzyło między nimi lecz mogę jasno stwierdzić że forum boleśnie to odczuło i przez długi czas będziemy ponosić tego konsekwencje.Życzę wszystkim miłego wieczoru.
Odpowiedz
beliar, dziękuję za rzeczową wypowiedź.
Zastanowię się na tym co napisałeś.
Pozdrawiam.
Odpowiedz

Bookmarks