Inbuilt with multi-purpose announcement bar Check here

Dangling i shoeplay
  • 6 głosów - średnia: 3.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Oj, jest to rzecz, która bardzo mocno absorbuje uwagę. Podobnie jak wszyscy wyżej okres fascynacji danglingiem rozkwitł u mnie w czasach szkolnych, gdzie sporo czasu spędziłem miast na słuchaniu wysiłków nauczycieli, to na obserwowaniu "spektaklu" koleżanek. Niestety zauważyłem tendencję, że im starszy jestem i moje znajome jednocześnie też, tym rzadziej to robią, a szkoda.
Odpowiedz
Ja w podstawówce ( tak mniej więcej w 8 klasie ) miałem dwie koleżanki, które nad wyraz często bawiły się butami na lekcjach. Obie na ogół miały białe skarpetki. Do tego jedna nosiła coś na wzór czarnych balerin a może kapci, ciężko to określić, druga czarne trampki. Zawsze siedziały razem i akurat w pierwszej ławce w rzędzie obok. Nagminnie zsuwały buty i mając same końcówki palców zanurzone we wnętrzu butów wyginały stopy, marszcząc bądź naprężając materiał skarpetek. Kapitalny widok, o wiele bardziej absorbujący od ględzenia nauczycielki.

Mniej więcej tak wyglądały stopy jednej z nich ( zdjęcie poglądowe z neta ):

[Obrazek: mqdefault.jpg]
"Jestem aniołem wśród demonów..."
Odpowiedz
Myślę że nie ma nic lepszego od tego teatru Uśmiech
Odpowiedz
Piekny widok szczegolnie z japonkami, klapkami drewniakami oraz balerinkami.
Odpowiedz
Uwielbiam Oczko Moim zdaniem jest to coś, co mogłoby zawsze być elementem gry wstępnej Uśmiech
Odpowiedz

Bookmarks

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości