Inbuilt with multi-purpose announcement bar Check here

Czy wasze panie wiedzą o forum?
  • 3 głosów - średnia: 1.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Utworzenie tematu podsunął mi Footmaniac22 podczas rozmowy na pw.

No więc, czy wasze kobiety wiedzą o tym, że przeglądacie forum dla fetyszystów? Czy śledzą waszą aktywność? Nie są zazdrosne o to, że przeglądacie stópki innych kobiet? :Uśmiech

Moja dziewczyna jeszcze nie wie o tym, że tu urzęduję, a tym bardziej, że jestem założycielem Język
Odpowiedz
ja nie musze się ukrywać Uśmiech
szczerze
chciałbym mieć drugą połówkeUśmiech

Pozdrawiam Uśmiech
Piękno zaczyna się od stóp i nóg :-)
Odpowiedz
Moja nie wie, nie wiem jakby zareagowała dlatego wolę na razie poczekać z informowaniem jej Oczko
Odpowiedz
moja wiedziała o forum stopoman (zażądała, żebym dał jej swój login i hasło do tamtego konta, żeby mogła sobie sprawdzać co o niej piszę Język (no i generalnie w jaki sposób się udzielam na takim forum))... jak stopoman został zamknięty powiedziałem jej o tym i wspomniałem, że namierzyłem drugie forum o tematyce fetyszu stóp (o dziwo jeszcze nie zażądała dostępu do moich danych logowania Duży uśmiech )... a co do kwestii zazdrości o to, że oglądam sobie w sieci stopy innych dziewczyn to stwierdziła, że nie ma z tym problemu dopóki tylko je sobie oglądam
Odpowiedz
Moja wie. Nawet byla zarejestrowana w poprzednich odslonach :-)
... kocham dzwiek Jej szeleszczacych rajstop przenikajacy sie ze stukotem i drapaniem Jej szpilek o ziemie, gdy kroczy przed siebie...

[Obrazek: Banner.jpg]

http://asiunia90.republika.pl
Odpowiedz
W moim przypadku jest tak samo jak w przypadku
Footmaniaca22 Uśmiech
Odpowiedz
Moja luba wiedziała o poprzednim forumUśmiech,natomiast o tym jeszcze nie wie,ale myślę że może kiedyś się dowieUśmiech)
Odpowiedz
Na poprzednim miała nick SweetMary, teraz jesteśmy jako para, lecz częściej na koncie jest męska część ;]
Odpowiedz
I na forum bucikowym koleś SweetMary polecał spotkania ze swoją kobietą za kasę.
Odpowiedz
...do odważnych świat należy Oczko...
...pozdrawiam....
Odpowiedz

Bookmarks