Inbuilt with multi-purpose announcement bar Check here

Cześć
  • 5 głosów - średnia: 2.8
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Witam wszystkich forumowiczów.

Widzę, że szybko tematyka powróciła do internetu, a raczej forum już było zanim di zamknął poprzednie. Mam nadzieję, że tutaj wszystko będzie inne, a jednocześnie obecna ekipa lepiej zaopiekuje się forum niż di. Gdyby istniała taka potrzeba zgłaszam chęć pomocy np. jeżeli chodzi o moderację.

Pozdrawiam, Black.

Ps. Na Stopomanie miałem nick BlackMoon.
"Jestem aniołem wśród demonów..."
Odpowiedz
Witaj na forum Uśmiech
Kojarzę twój nick Uśmiech
Pozdrawiam Uśmiech
Piękno zaczyna się od stóp i nóg :-)
Odpowiedz
Witaj na forum! Jesli chodzi o pomoc, to w najblizszym czasie bedzie potrzeba nam moderatorow. Jednak musialbys wzbudzic zaufanie uzytkownikow no i moje. Za jakis czas na pewno bedziesz mial szanse Uśmiech
Odpowiedz
Też kojarzę Twój nick, witamy na nowym forum;-)
Odpowiedz
Postaram się włożyć w to forum przynajmniej tyle co w poprzednie. Co prawda 5 lat mojej pracy poszło się walić, ale mówi się trudno i zaczyna się od nowa. Wierzę w Twój rozsądek, Stopomaniak, przy podejmowaniu decyzji personalnych. Zgłaszam chęć pomocy, ale się nie narzucam.
"Jestem aniołem wśród demonów..."
Odpowiedz
(09-05-2016, 19:43)Black napisał(a): Postaram się włożyć w to forum przynajmniej tyle co w poprzednie. Co prawda 5 lat mojej pracy poszło się walić, ale mówi się trudno i zaczyna się od nowa. Wierzę w Twój rozsądek, Stopomaniak, przy podejmowaniu decyzji personalnych. Zgłaszam chęć pomocy, ale się nie narzucam.

Bede o tobie pamietal Uśmiech Zapraszam do dyskusji w i nych dzialach. Dobrze, ze inni uzytkownicy cie pamietaja Uśmiech
Odpowiedz
Witaj na pokładzie Uśmiech
[Obrazek: zvojRj2.jpg]
                Addicted to Women's feet
Odpowiedz
...również kojarzę...miło Cię widzieć...
...pozdrawiam....
Odpowiedz
Ja też kojarzę, witaj ponownie Oczko
Odpowiedz
Siema Black Uśmiech
Odpowiedz

Bookmarks

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości