Inbuilt with multi-purpose announcement bar Check here

Czarne skarpetki rządzą?
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

(09-03-2018, 16:22)Lilli_Sweet_Feet napisał(a): Ja osobiście jestem zwolennikiem nylonowych skarpetek Uśmiech
Moim zdaniem nylon nadaje o wiele więcej seksapilu i elegancji kobiecym stopom i nogom.

Jestem za to wrogiem bawełnianych skarpetek Język
Dla mnie kobiecość tkwi w nylonów, a „bawełniaki” są odpowiednie dla dziewczynek Oczko

No ale to oczywiście moje zdanie Duży uśmiech

Anioł Anioł Anioł brawo

czasami gdy jak widzę twoje fotki to wydaje mi się że nasz fetysz nadaje na tych samych falach  Oczko 
nie ma nic lepszego od nylonowych skarpetek , od czarnych po cieliste ... ku niestety naszemu nieszczęściu - mało młodych kobiet je nosi   Niezdecydowany
Odpowiedz
Ja fanem skarpetek nie jestem, zdecydowanie wolę buty założone na gołą stopę, głównie z racji tego, że dzięki temu jest większa szansa na uzyskanie interesującego mnie zapachu.
Aczkolwiek skarpetki są wygodne. Wiele kobiet nie wyobraża sobie noszenia butów bez skarpet, bo zwyczajnie kończy się to odciskami i obtarciami, więc i baleriny często są noszone przecież ze "stopkami".
Jeśli miałbym już wskazać kolor skarpet, który najbardziej mi się podoba, to byłby to czarny. Bardzo lubię ten kolor ogólnie i co oczywiste buty w tym kolorze.
Odpowiedz

Bookmarks

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości