Inbuilt with multi-purpose announcement bar Check here

Czarne skarpetki rządzą?
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Szkoda że ten temat się wyczerpał
Odpowiedz
Widać brak fanów skarpetek na tym forum Uśmiech Ja osobiście nie cierpię jak dziewczyna chowa stópki w skarpetkach, ale i w tej sytuacji znajdę dużego plusa: jak uda się namówić taką dziewczynę żeby pozwoliła ci ściągnąć skarpetki, to można poczuć dodatkową satysfakcję, że jest się tym szczęściarzem, który ma przyjemność podziwiać cudowne stópki dziewczyny, z którą(zakładam) ma się dobrą relację Uśmiech
Odpowiedz
Ja jestem FANEM skarpetek, ale nie FANATYKIEM aby o tym gadać bez przerwy Uśmiech
"Jestem aniołem wśród demonów..."
Odpowiedz
Chodzi też o zapaszek Uśmiech
Odpowiedz
To może podyskutujmy o tym ? Oczko
Odpowiedz
Czemu nie Uśmiech
Odpowiedz
Ze zdejmowaniem czarnych skarpetek mam bardzo mile wspomnienia. Byl to pierwszy kontakt ze stópkami, oczywiscie obwąchalem a nawet zatrzymalem sobie ale zapach byl niestety lekki i przepadl.. wizualnie raczej na mnie nie działają, chociaz..moze troche hehe tak jak ktos wyzej wspomnial najlepiej gdy sie je zdejmuje mozna sie poczuc jak odkrywcaDuży uśmiech
Odpowiedz
Białe skarpetki mają lepszy zapach Uśmiech
Odpowiedz
Ja osobiście jestem zwolennikiem nylonowych skarpetek Uśmiech
Moim zdaniem nylon nadaje o wiele więcej seksapilu i elegancji kobiecym stopom i nogom.

Jestem za to wrogiem bawełnianych skarpetek Język
Dla mnie kobiecość tkwi w nylonów, a „bawełniaki” są odpowiednie dla dziewczynek Oczko

No ale to oczywiście moje zdanie Duży uśmiech
Odpowiedz
rzeczywiście sporo ostatnio czarnych stopek w modzie. te koronkowe są najbardziej sexy
Odpowiedz

Bookmarks

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości