Inbuilt with multi-purpose announcement bar Check here

Czarne skarpetki rządzą?
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Nie wiem czy też zauważyliście, ale co raz więcej młodych dziewczyn chodzi często w czarnych skarpetkach. Obserwuję teraz bacznie i z roku na rok widuję co raz więcej. Mam co najmniej 3 koleżanki które chodzą tylko w czarnych.
Poza tym na podium są jeszcze białe i szare. Co raz mniej jest kolorowych, wzorzystych itp. takich w typie Justyny Święs z dzisiejszego postu w "Stopach Gwiazd".

Jak myślicie co jest tego powodem? Uniwersalność do każdych butów i spodni? Niebrudzenie się podczas chodzenia u kogoś po domu? Jakaś nowa moda?

P.S. Sama mam całą szufladę skarpetek, policzyłam i wygrywają czarne, choć niewiele mniej mam szarych xDD A mam też i inne kolory.
Odpowiedz
Czarny to mój ulubiony kolor także w skarpetkach ale tylko koronkowychUśmiech),myślę że po prostu są uniwersalneUśmiech
Odpowiedz
...nie doszukiwałbym się głębi tematu...po prostu moda i tyle...
Odpowiedz
Kolor właściwie nie ma znaczenia, ale w sumie na kobiecych nogach ja wolę bardziej białe skarpetki, jakoś tak. Może czarne wygrywają, bo białe jest ciężej doprać? Nie wiem, ale jakoś ja nie dostrzegłem tego, że większość kobiet ma czarne skarpetki...
Odpowiedz
Białe skarpetki dla fetszysty zawsze będą bardziej atrakcyjniejsze, niby nie ma powodu żeby zwracać większą uwagę ale te poniżej 24 roku życia to najczęściej będą wkładać czarne żeby nie bylo widać ich stóp bo ich nie pielęgnują niestety a później chcesz wymasowac stopkę zdejmujesz skarpetke a tam brudne paznokcie . ..
Odpowiedz
Akurat ja nie zauważyłem tej tendencji. Wśród moich koleżanek przeważają białe albo kolorowe skarpetki na stopach.
"Jestem aniołem wśród demonów..."
Odpowiedz
na10pro, nie każda kobieta żyje po to by zadowalać gusta i fantazje fetyszystów. Dlatego ja rozumiem i akceptuję u owych kobiet brak przesadnej skłonności do dbania o te stopy. Dla owych kobiet to zwykła część ciała, jak łokcie czy kolana. Rozumiem też niechęć do dawania masowania swoich stóp. Nie każda kobieta chce być dotykana przez każdego kto tylko ma na to ochotę. Moje stopy masować może tylko jedna osoba i nikt więcej.

W kwestii czarnych skarpetek, to nie doszukiwałabym się jakiejś mody itp. Odkąd pamiętam czarne skarpety był najpopularniejsze właśnie z racji swojej uniwersalności oraz wygody.
Odpowiedz
...często oceniając świat nie potrafimy wyzbyć się swojej własnej perspektywy...nam stopy wydają się bardzo ważne...nie wszyscy muszą jednak tak uważać...co byś powiedział gdyby kobieta na jakimś forum pisała, że jesteś dziwny i nie do końca męski bo nie zwracasz uwagi np na swoje małżowiny uszne, albo masz suche łokcie, a ona akurat ma fetysz gładkiego, miękkiego łokcia?...warto poszerzyć horyzonty...
Odpowiedz
Też tego nie zauważyłem.. ja wolę białe skarpetki i one prędzej pasują do wszystkiego niż czarne..
Odpowiedz
(20-06-2016, 12:51)Segreto napisał(a): na10pro, nie każda kobieta żyje po to by zadowalać gusta i fantazje fetyszystów. Dlatego ja rozumiem i akceptuję u owych kobiet brak przesadnej skłonności do dbania o te stopy. Dla owych kobiet to zwykła część ciała, jak łokcie czy kolana. Rozumiem też niechęć do dawania masowania swoich stóp. Nie każda kobieta chce być dotykana przez każdego kto tylko ma na to ochotę. Moje stopy masować może tylko jedna osoba i nikt więcej.

W kwestii czarnych skarpetek, to nie doszukiwałabym się jakiejś mody itp. Odkąd pamiętam czarne skarpety był najpopularniejsze właśnie z racji swojej uniwersalności oraz wygody.

A Ty jakich masz najwięcej?
Odpowiedz

Bookmarks

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości