Inbuilt with multi-purpose announcement bar Check here

Crush
  • 5 głosów - średnia: 1.8
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

A co myślicie o fetyszu rozdeptywania. Ja bardzo lubię leżeć na podłodze i obserwować z bliska jak moja Żona miażdży szpilkami lub boso jakieś ciastka lub owoce, które oczywiście muszę potem dokładnie zlizać z jej stóp/butów i z podłogi. Ogromnie mnie kręci świadomość władczości mojej kobiety i tego jak bez trudu przerabia na miazgę jedzenie, jak mogę z bliska obserwować szpilki dziurawiące np.: pomarańczę Uśmiech
Dla mnie dopuszczalne jest deptanie wszystkiego poza istotami żywymi.
Odpowiedz
Tez bardzo mnie to kręci, choć.. temat założyłbym w dziale Kobieca Dominacja Uśmiech
... kocham dzwiek Jej szeleszczacych rajstop przenikajacy sie ze stukotem i drapaniem Jej szpilek o ziemie, gdy kroczy przed siebie...

[Obrazek: Banner.jpg]

http://asiunia90.republika.pl
Odpowiedz
Nie moja bajka Uśmiech
Odpowiedz
Ja także tego nie lubię za bardzo Uśmiech
Odpowiedz
manolo, a miales okazję poczuć zmieszany smak potu z jakimś jedzeniem? Ciekawi mnie to, jak to smakuje Język
Odpowiedz
Nie próbowałem, ale pewnie jest to ciekawe doznanie Uśmiech Trochę bardziej pasuje do dominacji Język
Odpowiedz
...stety/niestety nie mój klimat...
Odpowiedz
Deptanie mi nie podchodzi, może kiedyś spróbuję Uśmiech,natomiast zlizywanie ze stóp słodyczy to już prędzej Uśmiech
Odpowiedz
Deptanie przysmaków bosymi spoconymi stópkami fajna sprawa. Zlizywanie również ale tylko wtedy gdy nie było to rozdeptywane na podłodze. Bo to już normalne raczej nie jest.
Odpowiedz
(16-05-2016, 21:59).InTeL. napisał(a): manolo, a miales okazję poczuć zmieszany smak potu z jakimś jedzeniem? Ciekawi mnie to, jak to smakuje Język
Stopy po balerinkach + kiwi Uśmiech ale raczej dominował smak kiwi Uśmiech

(17-05-2016, 17:10)jacek74 napisał(a): Deptanie mi nie podchodzi, może kiedyś spróbuję Uśmiech,natomiast zlizywanie ze stóp słodyczy to już prędzej Uśmiech
Co do słodyczy to polecam ptasie mleczko, doskonale się rozchodzi pomiędzy palcami Duży uśmiech

(18-05-2016, 07:11)FeetManiac91 napisał(a): Deptanie przysmaków bosymi spoconymi stópkami fajna sprawa. Zlizywanie również ale tylko wtedy gdy nie było to rozdeptywane na podłodze. Bo to już normalne raczej nie jest.
Spoko myję podłogę regularnie Oczko
Odpowiedz

Bookmarks

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości