Inbuilt with multi-purpose announcement bar Check here

Crazy Dips od Chupa chups
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Ostatnio czytałem trochę o podświadomości, Zygmuncie Freudzie, snach i przekazie podprogowym i naszła mnie w pewnym momencie taka myśl. Jeśli we wczesnej młodości jakaś sytuacja, zdarzenie, bądź rzecz wywoływało w nas pozytywne odczucia. Wówczas oczywistym staje się fakt, że będziemy do takich rzeczy mieli sentyment. Mówi się nawet, że takie sytuacje, rzeczy i zdarzenia mogą się zakodować w naszej podświadomości. Wtedy w sposób zupełnie nieświadomy będziemy w dorosłym już życiu odbierali pewne bodźce pozytywnie nie mając nawet pojęcia skąd jakieś specyficzne zamiłowanie się w nas zrodziło.
  Podążając tym tropem myślenia, przypomniały mi się słodycze z dzieciństwa. Mianowicie, lizaki w kształcie stopy. Postanowiłem je odszukać i o to, co znalazłem:

https://scrummy.pl/cukierkilizaki/248-cr...-cola.html

Biorąc pod uwagę, że głównymi konsumentami takich artykułów są dzieci to sam konspekt wypuszczenia czegoś takiego na rynek jest intrygujący. Rozumiem, że zmyślny kształt lizaka i posypka w różnych smakach mogą przykuć uwagę dziecka. Domniemam, że zapewne to było głównym motorem realizacji tego pomysłu. Nie mniej jednak finalnie nieświadome jeszcze swej seksualności dziecko liże smakowitą cukierkową stópkę.

Zatem pytanie brzmi: Jak myślicie, czy konsumpcja takiego lizaka w dzieciństwie mogła przyczynić się do podświadomego zrodzenia fetyszu u niektórych osób?
Odpowiedz
...chyba zbyt gruba rozkmina...
...pozdrawiam....
Odpowiedz

Bookmarks

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości