Inbuilt with multi-purpose announcement bar Check here

Co takiego jest w tych stopach
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Chcialbym was spytac ktora czesc kobiecych stop najbardziej wam sie podoba oraz co takiego w nich jest ze tylu facetow szaleje na ich punkcie.
Fetysz stop jest jednym z najpopularniejszych fetyszy. Mnie trudno odpowiedziec na to ytanie dlatego zadaje je wam ;p
Odpowiedz
Mnie pociągają paluszkiUśmiechchoć czasem lubię przygryzać pięty
Odpowiedz
Zdecydowanie paluszki. Nie wiem czemu mają taką moc
[Obrazek: 1830a09edd4ce.gif]
Odpowiedz
Mnie stopy jako odizolowana część ciała nie kręcą. Za to w kontekście całej dziewczyny już jak najbardziej. Mogę powiedzieć, że uwielbiam gdy fajne dziewczyny są na bosaka Oczko
I said hey gal nice ankles
Odpowiedz
Ja uwielbiam podeszwy. Od paluszkow az po piety.

Uwielbiam gdy sie kocham z partnerka jak lezy na plecach i trzyma mi nogi na ramionach. Moge ja jednocześnie penetrowac i lizac jej stopy
Odpowiedz
a mnie najbardziej kręci i podnieca zapach stóp ,najlepsze są takie dwudniowe lub dłużej nosze .A was nie kręci zapach?
Odpowiedz
Mnie akurat zapach nie kreci. Lubie jak kobieta ma czyste i unyte
Odpowiedz
Jeśli chodzi o kształt, to w sumie całokształt stopy mi się podoba, ciężko wskazać taką dominującą cechę, ja lubię jak są długie palce u stóp. Zapach stóp oczywiście, to jest to, co najbardziej mnie kręci Uśmiech
Odpowiedz
Chodzenie boso, ewentualnie w jasnych rajstopach zimą. Najlepiej w miejscu publicznym (oczywiście to możliwe tylko latem).
Odpowiedz
Smak i zapachUśmiech
Odpowiedz

Bookmarks

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości