Inbuilt with multi-purpose announcement bar Check here

Ciekawostka - Małgorzata Godlewska pokazała stopy w programie "Gry małżeńskie"
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Robienie kariery na głupocie nie jest dobre,ale jak widać zdaje egzaminUśmiech
Odpowiedz
(31-12-2017, 16:52)mikey napisał(a): w jednym się zgadzam: nie ocenia się książki po okładce ale pewnie z czasem potwierdzą się przynajmniej niektóre wyrażane o niej opinie... mi osobiście jest ona obojętna
W pełni się zgadzam. Niemniej jednak ta internetowa anonimowość, a także impertynencja internautów są zatrważające. Gdyby nie ten wątek, nigdy nie usłyszałbym o Godlewskiej. Domyślam się, że to dokładnie tak samo jak połowa forumowiczów, która zdążyła ją obrazić.
Odpowiedz
ja tą panią odkryłem przypadkowo jak ktoś z moich znajomych wrzucił na FB jej wykonanie jednej z kolend Język... gdyby nie to do dziś bym nie wiedział co to za jedna Duży uśmiech
Odpowiedz
sexyziomek15 osobiście zawsze będę napiętnowała głupotę i jeżeli nawet jest to jej "sceniczny look" i sposób na "sławę" a prywatnie jest "bardzo mądra" to ja stanowczo mówię NIE. Dlaczego? Dlatego, że dla części młodych dziewcząt ta kobieta będzie wzorem i będą ją ślepo naśladowały. W ten sposób produkujemy kolejne bezmózgie i napompowane lale czego po prostu nie znoszę. Zanim wyraziłam swoją opinię na temat tej pani miałam już za sobą kilka jej super filmików, wystąpień i wypowiedzi i przeraża mnie, że ktoś taki robi "karierę". Mówisz, że nie ocenia się książki po okładce... ta pani ma tylko okładkę i to mocno przerysowaną.
Odpowiedz
Właśnie obserwując "karierę" tej dziewczyny przychodzi mi do głowy utwór Fastfud z płyty "Siła konkretu" zespołu Hasiok.
Chłopaki mają mocne teksty ale jakże prawdziwe... Polecam posłuchać https://youtu.be/2er9WbDjRqI

Natomiast z punktu widzenia miłośnika kobiecych stóp, już abstrahując od jej głupoty, itd gdyby tak wrzuciła kilka fotek swoich stóp
tutaj na forum - ludzie, nie znając jej, z pewnością zaczęliby się zachwycać. Myślę, że taka też była intencja autora wątku.
Odpowiedz
(02-01-2018, 21:49)Antonio napisał(a): abstrahując od jej głupoty, itd gdyby tak wrzuciła kilka fotek swoich stóp
tutaj na forum - ludzie, nie znając jej, z pewnością zaczęliby się zachwycać. Myślę, że taka też była intencja autora wątku.

dokładnie tak Duży uśmiech... trafiłeś w samo sedno Oczko
Odpowiedz
Trochę pobawię się w archeologa i odkopię temat, bo - przemierzając odmęty Internetów - też natknąłem się na scenę, będącą przedmiotem wątku i mnie zaciekawiała.

Pomijając oceny dot. intelektu tej kobiety (nie znam jej i nie mam w zwyczaju oceniać intelektu celebrytów, bo często ich medialnie kreowany wizerunek może być mylący) i jej urody (nie przepadam za przesadną ingerencją w wygląd, bo może prowadzić do odwrotnych, niż oczekiwane skutków, z drugiej natomiast strony wolę kobiety nawet po przesadnych operacjach plastycznych, niż kobiety zaniedbane; nadto same nogi i stopy - oceniając według nagrania - dziewczyna ma, w mojej ocenie, bardzo ładne), to nasuwają mi się dwa spostrzeżenia:
1. otwartość tej kobiety na kwestię stóp;
2. odwaga chłopaka, który publicznie i otwarcie zaprezentował swoje upodobania.
Cieszy to, że pieszczenie stóp nie zostało potraktowane - jak to, niestety, często bywa - jako coś dziwnego, ale jako coś zupełnie normalnego.
Odpowiedz
(12-03-2018, 03:41)abacus napisał(a): nie mam w zwyczaju oceniać intelektu celebrytów, bo często ich medialnie kreowany wizerunek może być mylący
słusznie w sumie... ja wyznaję taką samą zasadę
Odpowiedz
A mnie robienie kariery na głupocie razi, tym bardziej, że osoby stosując taki sposób autopromocji dają do zrozumienia, że IQ społeczeństwa jest niskie i to społeczeństwo zachwyci się nawet głupotą. A sama scena ze stopami. Sorry, ale gościu, który liże stopy Godlewskiej zachowuje się jak wyposzczony desperat. Dla mnie ta scena jest płytsza niż wysychająca kałuża, bo też mam uczulenie na głupotę.
"Jestem aniołem wśród demonów..."
Odpowiedz
Żałuje ze to zobaczyłem...
Odpowiedz

Bookmarks