Inbuilt with multi-purpose announcement bar Check here

Ciekawostka - Małgorzata Godlewska pokazała stopy w programie "Gry małżeńskie"
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

przeglądając neta przypadkowo trafiłem na coś co odesłało mnie do tej strony: http://www.plotek.pl/plotek/56,79592,228...gn=FB_Buzz.
Nie miałem pojęcia gdzie to umieścić, dlatego proszę o przeniesienie do odpowiedniego działu lub pozostawienie tutaj tego posta według uznania Duży uśmiech
Odpowiedz
Poważnie... ten glonojad i bezmózgowie.... litości...
Odpowiedz
Plotek był bliski zera, teraz jest już poniżej. A o tych randkach można napisać tylko jedno: żenada! A lizanie stóp tej lalce przypominałoby mi lizanie stóp manekinowi.
"Jestem aniołem wśród demonów..."
Odpowiedz
to fakt... trudno się z tym nie zgodzić
Odpowiedz
żałuje że wszedłem w link Smutny
Pokaż mi swe stopy a powiem ci kim jesteś  Duży uśmiech
Odpowiedz
Mniejsza o wygląd i inteligencję. Zawsze można sobie założyć na uszy słuchawki i zamknąć oczy.
Bo stopy to ona ma fafuśne ;-)
Odpowiedz
(29-12-2017, 22:35)Antonio napisał(a): stopy to ona ma fafuśne
yyy... czyli jakie??? Język
Odpowiedz
Wypasione znaczy się  ;-)
Odpowiedz
Według mnie, każdy kto obraził tą kobietę, a nie zna jej osobiście jest właśnie przedstawicielem bezmózgowców.
Nie znacie jej, nie wiecie w jakim stopniu ta kobieta gra, a w jakim jest to jej medialny wizerunek. Kierujecie się po prostu uprzedzeniami i opiniami innych internautów, co jest przejawem głupoty per se.
Pamiętajcie: internet czy nie, każdemu na samym początku obopólnej relacji należnym jest szacunek. Wy nawet nie weszliście z nią na stopień przywoływanej relacji, a bestialsko z niej szydzicie.
Odpowiedz
w jednym się zgadzam: nie ocenia się książki po okładce ale pewnie z czasem potwierdzą się przynajmniej niektóre wyrażane o niej opinie... mi osobiście jest ona obojętna
Odpowiedz

Bookmarks