Inbuilt with multi-purpose announcement bar Check here

Candid - wpadka
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Zdarzyła wam się kiedyś wpadka podczas robienia candid? jeszcze mi się nie zdarzyło ale boję się robić candidów, a jak wy?
[Obrazek: 1830a09edd4ce.gif]
Odpowiedz
też się boje robić, kilka razu próbowałem ale ... no boje się, poza tym aparat w telefonie co mam nie pozwala na robienie jakiś zabójczo dobrych zdjęć
Pokaż mi swe stopy a powiem ci kim jesteś  Duży uśmiech
Odpowiedz
NigdyUśmiech,uwielbiam ten dreszczyk emocjiUśmiech
Odpowiedz
w dziale off topic jest drugi taki sam temat, założony przez tego samego człowieka - warto go usunąć Oczko
I said hey gal nice ankles
Odpowiedz
(22-07-2017, 01:33)wentylator napisał(a): w dziale off topic jest drugi taki sam temat, założony przez tego samego człowieka - warto go usunąć Oczko

Dlatego że ten temat pasuje do oby dwóch działów, ale tamten usunę bo tam nikt nawet nie zagląda
[Obrazek: 1830a09edd4ce.gif]
Odpowiedz
Ja czasem robię, używam aplikacji SC-OS, ale... odpuszczam w miejscach publicznych, sklepach z monitoringiem itp. Nie wiem jak to u nas byłoby potraktowane, ale mam zasubskrybowane newsy z kilku brytyjskich dzienników - nie raz już widziałem artykuł jak to aresztowano "ZBOCZEŃCA", który robił kobietom zdjęcia z ukrycia... upskirty itp... UWAŻAJCIE!
Odpowiedz
A ja robię gdzie tylko napotkam stópkowe widoki, które wpadną mi w oko. Wybredny jestem i nie robię zdjęć wszystkiego co zobaczę. Co do strachu, to nie, nie boję się, że ktoś przyuważy, mam swoje sposoby Uśmiech
Odpowiedz
A czego tu się bać Duży uśmiech Z doświadczenia zauważyłem, że (przynajmniej w tym kraju) zainteresowanie stopami to ostatnia rzecz, która przeciętnej kobiecie na ulicy czy na wypoczynku przyszłaby na myśl. No chyba że ktoś zgarbiony stoi i się ślini na ich widok to już co innego Duży uśmiech
Odpowiedz
Ja używam aplikacji SC-OS i wydaje mi się, że to pozwala uniknąć jakichkolwiek podejrzeń, bo kto mi zabroni trzymać telefon w ręce?
Odpowiedz
Raz mi się zdarzyło, dwie kobiety, ewidentnie się pokapowały i zmieniały kilka razy miejsce gdzie stały, w końcu któraś zapytała, czemu robię im zdjęcia, to ja szybko aparat wyłączam, grę włączam i ekran pokazuję kiedy już zdążyła do mnie podejść, uratowany. Poza tym od lat żadnego incydentu.
Odpowiedz

Bookmarks

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości