Inbuilt with multi-purpose announcement bar Check here

Buciki - to też jest fajne!
  • 2 głosów - średnia: 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Balerinky, sandałki, szpilki.
Odpowiedz
Balerinki <3
Odpowiedz
Mój ranking wygląda tak:
1) Szpilki - wspaniale wyglądają w nich stopy i nogi, do tego ten zniewalający stukot i pewna władczość jakiej nadają noszącej kobiecie.
2) Balerinki - delikatnie i zmysłowe, noszone często na bose lub odziane w nylon stopy, mój top jeżeli chodzi i walory zapachowe.
3) Sandałki na koturnie - uwielbiam kontrast niewinnej, delikatnej stópki z mocnym butem Uśmiech
Odpowiedz
A mój ranking to:
1)Baleriny- zdecydowanie, może dlatego, że są bardzo powszechne, a ja uwielbiam jak kobieta bawi się balerinkiem Uśmiech
2)Szpilki- w szpilkach kobieta wygląda mega seksownie, są w rankingu miejsce niżej niż baleriny, bo ciężej jest trafić na kobietę bawiącą się szpilką Duży uśmiech
3)Koturny- też idealnie pasują do kobiety w spódnicy i rajstopach Uśmiech Uwielbiam takie połączenie Duży uśmiech
4)Sandałki na szpilce- Na pięknej stopie wyglądają bosko, ale nie ma tej frajdy, jak ze zwykłymi szpilkami bo raczej kobiety nie bawią się takimi bucikami(choć są wyjątki) Duży uśmiech
5)Klapki(byle nie japonki)- w klapkach stopy kobiety również wyglądają bosko i te widoki jak kobieta z nich wyciąga stopy... mmm... Duży uśmiech
Odpowiedz
1. Szpilki . W seksownych szpilkach stopy wyglądają genialnie.
2. Baleriny. Wysokie miejsce ze względów zapachowych. Wkładki z reguły są rewelacyjne. Mniam Uśmiech. I mogą służyć również do innych celów Oczko
3. Sandały na szpilce. Również bardzo sexi
4. sportowe również względy zapachowe.
5. Drewniaki- stopy w nich z reguły wyglądają mega podniecające.
5. kapcie -względy zapachowe

Wypadają z mojego rankingu zdecydowanie: japonki, botki, zimowe
Odpowiedz
Jeśli już tutaj robimy ranking ulubionych butów, to też napiszę, choć mógł by być na to osobny temat Uśmiech
1. Sandałki/rzymianki - ze względu na widoki, szczególnie w lecie można zobaczyć bose stópki w tych butach, które moim zdaniem też są całkiem fajne, gorzej z zapachami.
2. Baleriny - pobudzają wyobraźnię, bo widać z reguły w nich już część stopy i zawsze jest ciekawość jak wyglądają w rzeczywistości stópki, w dodatku czasem można liczyć na to, że kobieta je na chwile ściągnie lub będzie się nimi bawić. Do tego walory zapachowe Uśmiech
3. Szpilki - najlepsze czarne szpilki, jak się błyszczą na słońcu i dość wysoki obcas, to jest to co najbardziej lubię
4. Sandały na szpilce/koturnie - też to nie jest zły widok.
5. Buty sportowe - tutaj ze względu na walory zapachowe.
6. Japonki - widok jest też fajny, a najlepiej jak kobieta siedzi z założoną nogą na nogę i trzyma klapki na swoich palcach Uśmiech
Nie lubię na kobiecych nogach: kozaków, gumiaków, glanów, botków zimowych.
Odpowiedz
Buty jak buty. Normalna sprawa
Zdecydowanie bose stópki najlepsze.
Ewentualnie letnie tak (japonki, koturny, sandały). Inne nie
Odpowiedz
Najlepiej wygląda laska w stroju jeździeckim czyli w oficerkach i bryczesach
Odpowiedz
No to i ja ;-) kolejność jest przypadkowa, gdyż ja kocham każdy damski but na obcasie powyżej 10 cm
Kozaki wysokie za kolano skórzane lub zamszowe koniecznie idealnie dopasowane do nogi, koniecznie noszone do spódniczki lub sukienki.
Botki krótki tak by widoczna była kostka ... noszone do spodni koniecznie obcisłych
Botki powyżej kostki masywne na wysokim klockowatym obcasie z podeszwą z traperem noszone do spódniczki
Pantofle ..... do sukienki czółenka ... wyglądają słodko lub w szpic do spodni wyglądają drapieżnie ....
Sandałki typu rzymianki ze złotymi suwakami lub z odkrytą piętą koniecznie noszone do sukienki.
Buty typu snickers itp na dłuższą przechadzkę koniecznie do spodni.
Odpowiedz
Jak dla mnie to najbardziej lubię u dziewczyn połączenie białe trampki i białe skarpetki stopki - cudo Uśmiech
Balerinki też całkiem całkiem
Odpowiedz

Bookmarks

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości