Inbuilt with multi-purpose announcement bar Check here

Buciki - to też jest fajne!
  • 2 głosów - średnia: 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Cześć, postanowiłem rozpocząć dyskusję na temat butów, bo głównie one mnie kręcą, stopy znacznie mniej, ale też są fajne :Uśmiech

Czy znajdę tutaj bratnią duszę? Język

Bogu dzięki moja partnerka toleruje mój fetysz, a nawet to polubiła. Bardzo często wkłada buty podczas tych intymnych spraw, bo wie, że to mnie kręci.

Jak jest u was? Czy forumowicze to głównie fetyszyści stópek? 

Zapraszam do dyskusji.
Odpowiedz
Moim zdaniem tak tutaj są fetyszysci :-)
Ja lubię najbardziej szpileczki z golymi stopkami
Balerinki japonki i w adidasach żeby było widać kostkę i łydke gołą lub w skarpetkach typu stópki
Piękno zaczyna się od stóp i nóg :-)
Odpowiedz
szpilki i pończochy w łóżku to podstawaDuży uśmiech ale zaraz po szpilkach faworytem są balerinyDuży uśmiech
Odpowiedz
...atrakcyjne buty jako ukoronowanie pięknych stópek to świetna sprawa...szpilki...balernki...
...pozdrawiam....
Odpowiedz
Lubię i zwracam uwagę na buty także. To też odrębny mój fetysz.
Lubię szpilki, balerinki, sneakersy, glany. Duży uśmiech
Odpowiedz
Lubię szpilki, baleriny i trampki, a sandałki to uwielbiam, gdy noszą kobiety w lecie. Mimo wszystko stópki mnie dużo bardziej kręcą niż same buty.
Odpowiedz
Balerinki (ten aromat) , adidasy na rajstopy, trampki na bose stopy bądź rajstopy Język
Odpowiedz
(04-05-2016, 23:29)WildPassion94 napisał(a): Balerinki (ten aromat) , adidasy na rajstopy, trampki na bose stopy bądź rajstopy Język

O to to. 
Ja lubię jeszcze skarpetki - stopki
Odpowiedz
Ja uwielbiam balerinki, szpilki i koturny Uśmiech Świetnie wyglądają na nogach kobiety, zwłaszcza kiedy ta ma nylonki ubrane Duży uśmiech
Odpowiedz
Jeśli o mnie chodzi to uwielbiam baleriny,zapach z tych butów jest niezwykle czarujący,a już nie wspomnę o stópkach odzianych w nylonUśmiech
Odpowiedz

Bookmarks

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości