Inbuilt with multi-purpose announcement bar Check here

Błąd przy odpowiadaniu na czyjegoś posta
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

zauważyłem (w sumie od samego początku mojej aktywnej działalności na tym forum) dziwny problem przy dodawaniu moich postów jako odpowiedź do postów innych użytkowników przy użyciu opcji "Cytuj" (żeby było śmiesznie przy "Cytowaniu selektywnym zero problemów)... otóż przy odpowiadaniu na czyjegoś posta przy pomocy opcji "Cytuj" po umieszczeniu mojej wypowiedzi zauważyłem, że dodaje się ona do cytowanego przeze mnie posta danego użytkownika (jako dalszy fragment jego wypowiedzi), a nie pod cytowaną wypowiedzią tak jak to powinno mieć normalnie (i ma przy cytowaniu selektywnym) miejsce... uprzejmie proszę Admina o zwrócenie uwagi na ten problem, ponieważ póki co przy cytowaniu czyjejś wypowiedzi w całości muszę edytować swoje posty i usuwać swoje wypowiedzi z cytowanych postów i umieszczać te wypowiedzi pod tymi postami, które chcę zacytować (w celu odniesienia się do zawartej w nich wypowiedzi) Zdezorientowany
(24-06-2016, 12:40)mikey napisał(a): zauważyłem (w sumie od samego początku mojej aktywnej działalności na tym forum) dziwny problem przy dodawaniu moich postów jako odpowiedź do postów innych użytkowników przy użyciu opcji "Cytuj" (żeby było śmiesznie przy "Cytowaniu selektywnym zero problemów)... otóż przy odpowiadaniu na czyjegoś posta przy pomocy opcji "Cytuj" po umieszczeniu mojej wypowiedzi zauważyłem, że dodaje się ona do cytowanego przeze mnie posta danego użytkownika (jako dalszy fragment jego wypowiedzi), a nie pod cytowaną wypowiedzią tak jak to powinno mieć normalnie (i ma przy cytowaniu selektywnym) miejsce... uprzejmie proszę Admina o zwrócenie uwagi na ten problem, ponieważ póki co przy cytowaniu czyjejś wypowiedzi w całości muszę edytować swoje posty i usuwać swoje wypowiedzi z cytowanych postów i umieszczać te wypowiedzi pod tymi postami, które chcę zacytować (w celu odniesienia się do zawartej w nich wypowiedzi) Zdezorientowany

mikey, ja cytuję inaczej?
Teraz użyłam ikonki "Cytuj" w prawym dolnym rogu Twojej wypowiedzi. Pod polem na "Szybką odpowiedź" ukazał mi się biały pasek, gdzie jest opcja "Zacytuj te posty teraz". Kliknęłam na to i wkleił mi się cytat z Twojej wypowiedzi. Pod nim umieściłam tę swoją wypowiedź.
Moim zdaniem to prostsze i szybsze, bo tu mogę cytować tylko te zdania, do których chcę się odnieść .
...u mnie też działa...moze to kwestia przeglądarki...
...pozdrawiam....
używam Microsoft Edge... ale nieważne w sumie... skorzystam ze sposobu przedstawionego przez Segreto Oczko
Widocznie wpisujesz swoj tekst w cytowanej wiadomosci.
Zaczynaj odpowiedzi od nowej linijki, klikajac enter.
kurczę... teraz widzę małego chochlika, który wdał się w moją pierwszą wypowiedź (tą gdzie opisywałem swój problem)... otóż: opcja z której korzystam przy cytowaniu postów to nie "Cytuj" tak jak sugerowała Segreto (po kliknięciu tej opcji rzeczywiście pod okienkiem "Szybka odpowiedź" pojawia się biały pasek z opcją "Zacytuj te posty teraz") tylko "Odpowiedz" (a wtedy nie widać znaczników cytatu tylko tekst taki jak jest już po umieszczeniu na forum i nawet jak kliknę 2 - 3 razy "Enter" to to nic nie daje, ale jak mówiłem już nieistotne, będę używać metody zasugerowanej tutaj właśnie przez Segreto (w tym miejscu przepraszam Cię za to zamieszanie Oczko )... temat do zamknięcia Oczko
mikey, jakie zamieszanie? Ciesze się, że okazałam się w czymś pomocna.
Pozdrawiam,
Segreto
Microsoft Edge to szajsowa przeglądarka. Mi robi dużo problemów przy ściąganiu muzyki albo filmów. Dlatego powróciłem do Google Chrome, dla mnie niezawodne.
"Jestem aniołem wśród demonów..."

Bookmarks

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości