Inbuilt with multi-purpose announcement bar Check here

bdsm świat zmysłów
  • 5 głosów - średnia: 2.6
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

...czesc....baw sie tu dobrze...
Odpowiedz
Dziękuję Pani Seqreto za powitanie. A jeśli chodzi o mój nagłówek to tak po prostu u mnie jest, fetysz stóp to tylko jedna z dziedzin tego wielkiego świata jakim jest bdsm ,który mnie fascynuje już od wielu lat.
Odpowiedz
chudy1182, czyli jesteśmy razem na innym forum Uśmiech
Dla mnie stopy, to tylko nieklimatyczny dodatek, a nie część bdsm. Jednak ja patrzę na to z perspektywy Kobiety Dominującej, a Ty mężczyzny lubiącego ulegać. Stąd różnice w postrzeganiu Uśmiech
Pozdrawiam i do porozmawiania na forum Uśmiech
Odpowiedz
Seqreto,w tym temacie akurat się z tobą nie zgodzę bo fetysz stóp też należy do jednej z technik bdsm , a to że jestem uległy to jest już jest zupełnie inną kwestią ale może się mylę tylko nie wiem ile...
Odpowiedz
chudy1182, zauważ, że napisałam "Dla mnie stopy, to tylko nieklimatyczny dodatek, a nie część bdsm....", co znaczy, że w moim odczuciu, dla mojej osoby.
Wiem, że dla wielu fetyszystów stóp i niektórych kobiet, to cześć Kobiecej Dominacji czy bdsm, ale nie dla mnie. W moim odczuciu fetysz stóp i wszystkie z nim związane zabawy to narzędzie do zaspokojenia mężczyzny, nie kobiety. Dlatego dla mnie to ani bdsm, ani Kobieca Dominacja. I tak, tu charakter czy preferencje mają wpływ na postrzeganie.
Odpowiedz
Bo ty Pani Seqreto jesteś już na ostatnim stopniu wtajemniczenia czyli w femdom . A ja narazie do tego etapu raczej nie jestem jeszcze przygotowany, chociaż nie wykluczam że jeśli bym spotkał odpowiednią Panią to dałbym jej się poprowadzić przy swoim obcasiku. Ale to już temat na inny wątek. Dziękuję za miłą rozmowę i pozdrawiam.
Odpowiedz

Bookmarks

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości