Inbuilt with multi-purpose announcement bar Check here

bdsm świat zmysłów
  • 5 głosów - średnia: 2.6
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Witam wszystkich na stopomaniaku a w szczegolnosci nasze drogie Panie bez których nasz fetysz by nie istniał. Zarejestrowałem się już jakiś czas temu ,ale powitanie jakoś mi umknęło za co przepraszam , mam nadzieję że to forum dalej będzie się rozwijać bo jak narazie idzie w naprawdę dobrym kierunku . Tylko szkoda że tak mało Pań wśród nas ale mam nadzieje że szybko się to zmieni .
Odpowiedz
Oczywiście że będzie się rozwijałoUśmiech,witajUśmiech
Odpowiedz
Dzięki VIP jacek za pierwsze powitanie i oby tak dalej przed siebie i do przodu wspólnymi siłami wszystich użytkowników sprawimy ze to forum przebije stopomana. Niestety już tak w przyrodzie jest że coś musi kiedyś obumrzec swoją śmiercią naturalną żeby coś innego mogło się narodzić. ..
Odpowiedz
Trzeba pamiętać że to my wspólnie tworzymy to forumUśmiech,cały czas liczę na większą aktywność ze strony nowo przybyłychUśmiech,PozdrawiamUśmiech
Odpowiedz
Ja ze swej strony doloze wszelkich starań również pozdrawiam i do zobaczenia w wspólnych tematach na forum.
Odpowiedz
Siema Uśmiech Za kilka miesięcy to forum będzie z pewnością super rozwinięte Uśmiech
Odpowiedz
(03-06-2016, 21:22)Wojt napisał(a): Siema Uśmiech Za kilka miesięcy to forum będzie z pewnością super rozwinięte Uśmiech
Pod warunkiem że wszyscy dołożymy temu starańUśmiech
Odpowiedz
(03-06-2016, 21:26)jacek74 napisał(a):
(03-06-2016, 21:22)Wojt napisał(a): Siema Uśmiech Za kilka miesięcy to forum będzie z pewnością super rozwinięte Uśmiech

Póki co sporo osób się stara, ale z drugiej strony pełno tutaj osób, którzy nie raczą napisać nawet jednego posta... Wydaje mi się, że cała twórczość forumowiczów powinna być widoczna dla osób, które biorą czynny udział w życiu forum tzn. piszą, komentują itp.
Odpowiedz
(03-06-2016, 21:30)Wojt napisał(a):
(03-06-2016, 21:26)jacek74 napisał(a):

Póki co sporo osób się stara, ale z drugiej strony pełno tutaj osób, którzy nie raczą napisać nawet jednego posta... Wydaje mi się, że cała twórczość forumowiczów powinna być widoczna dla osób, które biorą czynny udział w życiu forum tzn. piszą, komentują itp.
Na to nie ma rady,zawsze znajdzie się część osób biernie uczestniczących w życiu forumUśmiech,niech przynajmniej się napatrząUśmiech
Odpowiedz
Witam na forum chudy1182.
Zainteresował mnie tytuł Twojego powitalnego wątku:"bdsm świat zmysłów". Chyba mamy zbliżone zainteresowania.
Pozdrawiam i miłego pobytu na forum,
Segreto Uśmiech
Odpowiedz

Bookmarks

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości