Inbuilt with multi-purpose announcement bar Check here

Artykuł w którym nam się dostaje
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

http://natemat.pl/228823,instagram-mekka...ystow-stop
O fetyszu stóp na instagramie. Dzielę się tym bardziej, że w jednym z akapitów jest wspominka o naszym forum i nie jest to pozytywny fragment
I said hey gal nice ankles
Odpowiedz
(02-02-2018, 17:53)wentylator napisał(a): http://natemat.pl/228823,instagram-mekka...ystow-stop
O fetyszu stóp na instagramie. Dzielę się tym bardziej, że w jednym z akapitów jest wspominka o naszym forum i nie jest to pozytywny fragment

K***a mać.... nóż się w kieszeni otwiera, jak człowiek czyta tego typu bzdury.
Przede wszystkim powiedzmy sobie jasno jedną prostą rzecz, bo moim zdaniem problem jest znacznie szerszy aniżeli autor "artykułu" wspomniał -
mianowicie w Polsce mimo czasów, w jakich żyjemy, fetysz na stopy NADAL jest czymś nienormalnym, nie mieszczącym się w żadnej normie, wręcz niedozwolonym. I nie mówię tu o przepisach prawa, a o podejściu ludzi do tematu, zarówno kobiet, jak i mężczyzn. W naszym kraju właściwe i społecznie uświęcone zachowanie jest wtedy, kiedy przykładowo mężczyźnie podobają się kobiece pośladki lub biust, ewentualnie oczy. Natomiast jeśli mężczyzna swoim adorowaniem wykracza poza wspomniane części kobiecego ciała, to dla przeciętnego Polaka jest już odskok od normy nie mieszczący się absolutnie w głowie. Oczywiście nie mówię o wszystkich, ale niestety dużo brakuje nam do chociażby Anglii, gdzie fetysz na kobiece stopy jest nie tylko czymś absolutnie normalnym i tak samo zdrowym, jak adorowanie innych części kobiecego ciała, ale wręcz czymś pożądanym przez wiele kobiet - niejedna marzy o tym, żeby podobać się mężczyźnie pod każdym względem, a więc i również jeśli chodzi o stopy. Ja się zastanawiam, czy kiedykolwiek przyjdzie mi żyć w kraju, w którym ludzie po pierwsze pogodzą się z istnieniem tego fetyszu, po drugie zaakceptują go, po trzecie (tu mowa do Pań) będą na niego bardziej tolerancyjni/otwarci. W sumie stary nie jestem, więc kto wie, może za 10-20 lat?

Druga sprawa - wszystko jest kwestią interpretacji. Wiadomo, ilu nas, tyle opinii i poglądów, ale (tu znowu mowa głównie do Pań) moim zdaniem dla kobiety pragnącej się podobać swojemu mężczyźnie fakt, że adoruje On Jej stopy nie powinien być odpychający, a wręcz odwrotnie - no bo jak bardzo musi On Ją kochać, skoro nawet Jej stopy Mu się podobają?

Trzecia kwestia - autor tego "dzieła" nie raczył oczywiście wspomnieć o tym, że dziewczyny tworzące konta na Instagramie po to, aby wrzucać tam zdjęcia swoich stóp i niejednokrotnie pobierać za to pieniądze lub prezenty z Amazon'owych list robią to w stu procentach dobrowolnie, bez przymusu, bez nakłaniania ze strony fetyszystów, bez presji. To są dorosłe dziewczyny, które same świadomie podejmują decyzję o takiej a nie innej formie zarobkowania. Zupełnie inna sprawa - i rzeczywiście niezbyt stosowna - to fakt, że fetyszysta jak znajdzie na czyimś koncie na Instagramie ładne zdjęcie stóp to natychmiast re-postuje je u siebie, bez wiedzy i zgody właścicielki konta. I TO już nie jest ani normalne ani właściwe, bo (moim zdaniem) wypadałoby przynajmniej spytać, poprosić o zgodę. Oczywiście Instagram to jedna wielka samowolka, wiadomo - ale odrobina taktu i dobre maniery nigdy nie zaszkodzą.

Ostatnia rzecz - z jednym zgodzić się trzeba. Fakt jest faktem, że fetyszyści stóp bardzo często nie potrafią się "zachować", tj. używają wulgarnego języka, umieszczają kompletnie zbędne i nikomu niepotrzebne opisy o tym, co by chcieli, co by mogli, co by zrobili ze stopami, itp. To jest sprawa indywidualna i prywatna każdego fetyszysty i nie widzę najmniejszego sensu w dzieleniu się takimi szczegółami z kimkolwiek, a niestety wielu z nas to robi. Nie ma się wobec tego co dziwić, że potem wejdzie taka dziewczyna na forum, zobaczy coś takiego i opinię na temat fetyszystów stóp ma taką, a nie inną - że fetyszysta to człowiek dziwny, nienormalny, etc. Nie ma co ukrywać, że zła generalnie opinia na temat fetyszu stóp w Polsce to w dużej mierze wina nas samych. Oczywiście nikogo nie wymieniam konkretnie - to nie jest przytyk wobec kogokolwiek z Was. A poza tym wszystkim warto też pamiętać, że kraje typu Anglia czy Niemcy, gdzie ten konkretny fetysz jest społecznie akceptowalny mają już ileś dziesiątek (jeśli nie setek) lat obycia kulturowego z fetyszem na stopy. U nich to, w zasadzie, było od zawsze. U nas to zawsze było coś niestandardowego, dziwnego i nienormalnego.

Odpowiedz
Wentylator, Przyjacielu, znakomite znalezisko ! Uśmiech

Myślę, że nie ma sensu, podnosić sobie zbytnio ciśnienia, takimi artykułami, pisanymi przez totalnie normalnego faceta,
czyli w moim osobistym przekonaniu, nudnego, widzącego tylko c**kę i c*cki  samca, który jest bardzo nieszczęśliwym
człowiekiem. Bo jakże trzeba być pokrzywdzonym przez los, żeby nie zakręcać się na widok seksownych kobiecych stóp ?

Panowie, powiem Wam, z całym przekonaniem, nigdy w życiu nie chciałbym być "normalniuchem" ! ! ! Uśmiech  Uśmiech

Co do naśmiewania się z nas fetyszystów.. często sami sobie jesteśmy winni. Nasze zachowania w internecie
wobec kobiet są często na skrajnie prymitywnym poziomie. To buduje nasz podły wizerunek na zewnątrz.

Kolejna sprawa - to forum powinno być kompletnie zamknięte dla gości to znaczy zero treści dostępnych
dla niezarejestrowanych. To co się tutaj dzieje i o czym piszemy, dyskutujemy to jest nasza sprawa i nikt
inny nie powinien mieć do tego dostępu. Później się dziwimy że jakiś koleś wlazł na nasze forum, porobił
screeny i napisał artykuł dla gawiedzi, tak aby wywołać negatywne emocje, zdobyć kliki i spocząć w chwale
jako doskonały felietonista.
Jak się nie ma o czym pisać to się pisze o innościach jako o czymś niewiarygodnie dziwolągowatym.
Szkoda że nie wrzucił do artykułu paru fotek przepoconych papci i komentarzy pisanych pod tymi
fotkami przez niektórych z nas. Ale co się dziwicie? Każdy może wejść i zobaczyć o czym piszemy
i ponapieprzać się z nas jak ze stada obłąkanych pawianów.
Odpowiedz
Amen. Forum powinno być całkowicie zamknięte dla osób z zewnątrz. Bo potem przyjdzie takie złote dziecko internetowego dziennikarstwa, zrobi zrzuty ekranu, opublikuje w jakimś "bardzo poczytnym" serwisie swój laicki tekst napisany na kolanie bez merytorycznego przygotowania, cytując przy tym wypowiedzi niektórych z nas bez naszej wiedzy czy zgody i proszę. Gówniarz dostanie parę punktów u szefa, a my oficjalnie staliśmy się jeszcze bardziej nienormalni w oczach społeczeństwa.

W tym miejscu moja (i pewnie nie tylko moja) gorąca prośba do Administratora/ów Forum o jego całkowite zamknięcie dla niezarejestrowanych Użytkowników. Nie chcę tutaj sadzić zbyt górnolotnych tekstów, ale myślę, że społeczeństwo nie jest (i długo jeszcze nie będzie) gotowe na świadome zaakceptowanie fetyszu na stopy jak czegoś równie normalnego, co adoracja innych partii ciała kobiety.

A swoją drogą gromkie brawa dla autora artykułu - modelowy dziennikarz powinien być bezstronny, tak?
Jak to było? Czym jesteśmy? Creeps'ami?
Dziękuję, nie mam pytań.

Odpowiedz
Ale osoba zarejestrowana też może zrobić screeny i powrzucać je gdzie indziej. Zamknięcie forum w tym wypadku nic nie da. Co do reszty się zgadzam, prymitywizm niektórych fetyszystów rzuca cień na całą naszą społeczność. Nie dziwię się, że tutaj na forum kobiet jak na lekarstwo, jak się poczyta niektóre komentarze.
"Jestem aniołem wśród demonów..."
Odpowiedz
(02-02-2018, 22:24)Black napisał(a): Ale osoba zarejestrowana też może zrobić screeny i powrzucać je gdzie indziej. Zamknięcie forum w tym wypadku nic nie da. Co do reszty się zgadzam, prymitywizm niektórych fetyszystów rzuca cień na całą naszą społeczność. Nie dziwię się, że tutaj na forum kobiet jak na lekarstwo, jak się poczyta niektóre komentarze.

Pewnie masz rację, ale prawdopodobieństwo, że ktoś zrobi sobie tutaj konto tylko po to, żeby spłodzić jakiś denny artykulik jest chyba niewielkie. No w każdym razie dzięki temu może choć trochę uda się uniknąć podobnych sytuacji w przyszłości. Mamy już i tak wystarczająco spieprzoną opinię jako fetyszyści stóp.

Odpowiedz
Ja osobiście też jestem za całkowitym zamknięciem forum przed gośćmi.Wielokrotnie zauważyłem drukowanie naszych wątków,dostępnych bez rejestracji na forum.
Odpowiedz
Autor tego artykułu ma widać bardzo duży problem z fetyszem stóp. Ja nie widzę w tym nic złego, bo to nie jest zabronione, zazwyczaj zdjęcia z instagrama są podpisane, więc skoro autor ma z tym problem-niech nie ogląda, proste. Nie wiem czy nie wskazana byłaby w jego przypadku wizyta u seksuologa, psychologa, lub innego specjalisty. Mi wiele rzeczy nieodpowiada, ale zachowuję to dla siebie, autor tego artykułu też mógłby to zachować dla siebie. Przeczytałem ten artykuł 3 razy i na prawdę poza tą wzmianką o osobie, która wrzuca zdjęcia niekoniecznie z zezwoleniem(no chyba że podpisuje zdjęcie do kogo należy) to nie widzę kompletnie nic złego, niepokojącego. Osoba co ten artykuł napisała idealnie robi problem z niczego, więc wróżę jemu/jej karierę w gazecie pokroju Wyborczej, Faktu, SE.
Odpowiedz
(02-02-2018, 22:44)Wojt napisał(a): Autor tego artykułu ma widać bardzo duży problem z fetyszem stóp. Ja nie widzę w tym nic złego, bo to nie jest zabronione, zazwyczaj zdjęcia z instagrama są podpisane, więc skoro autor ma z tym problem-niech nie ogląda, proste. Nie wiem czy nie wskazana byłaby w jego przypadku wizyta u seksuologa, psychologa, lub innego specjalisty. Mi wiele rzeczy nieodpowiada, ale zachowuję to dla siebie, autor tego artykułu też mógłby to zachować dla siebie. Przeczytałem ten artykuł 3 razy i na prawdę poza tą wzmianką o osobie, która wrzuca zdjęcia niekoniecznie z zezwoleniem(no chyba że podpisuje zdjęcie do kogo należy) to nie widzę kompletnie nic złego, niepokojącego. Osoba co ten artykuł napisała idealnie robi problem z niczego, więc wróżę jemu/jej karierę w gazecie pokroju Wyborczej, Faktu, SE.

No tak, tylko że dzisiaj mamy niby nieszkodliwy "artykuł" na temat re-postowania bez zgody/wiedzy właścicielki, a za chwilę może być kolejny, w którym już autor pokusi się o dokładne cytowanie nas, włącznie z naszymi nick'ami i w przypadku niektórych miejscowościami, wiekiem, itp. Nie jestem specem od prawa, ale wydaje mi się, że na cytowanie mnie do ogólnodostępnego artykułu to jednak trzeba mieć moją zgodę chyba, nie? Nawet jak nie jestem celebrytą. Poza tym no sam artykuł... dla mnie jednak rzuca bardzo negatywne światło na fetyszystów w ogóle, ale to tylko moja opinia. Tekst jest tendencyjny. Pisze o sprzedawaniu zdjęć, ale nie wspomina, że to działanie dobrowolne, tylko zachowuje taką intonację, jakbyśmy to my wywierali presję na użytkowniczki Instagrama. I zamknięcie forum może nie wykluczy całkowicie problemu, ale ma szansę zmniejszyć prawdopodobieństwo. Bo naprawdę nie chce mi się wierzyć, że ludzie zaczną sobie tu zakładać konto tylko dla napisania artykułu.

Odpowiedz
Black, ale czy to jest jakiś problem techniczny, żeby ograniczyć dostęp do forum?

Wszedłem na forum z innej przeglądarki jako niezarejestrowany.
Na forum dział multimedia określony w nawiasie jako (dla zarejestrowanych) jest
kompletnie otwarty. Wrzucamy tam foty z netu, kłócimy się nad nimi, mlaskamy ze smakiem.
Kurcze, każdy tam może wleźć. Choćby nawet właściciel prawny tych fotek i zacząć żądać
usunięcia materiałów.

Kolejne działy... Pogawędki... Kurcze wszystko otwarte dla każdego. Wszystko o czym tu piszemy
można zobaczyć bez rejestracji - nawet tą naszą rozmowę o tym cholernym gniotowatym artykule..

Poza tym:
W jaki sposób chcemy tu ściągnąć aktywnych użytkowników skoro mnóstwo materiału mają nawet
nie rejestrując się ?
W sumie dopiero dzisiaj zauważyłem jak bardzo dziurawe jest to forum. Nie wiedziałem że jest
aż tak niebezpiecznie...
Odpowiedz

Bookmarks

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości