Inbuilt with multi-purpose announcement bar Check here

Archiwum poprzedniej odsłony forum
  • 1 głosów - średnia: 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Uważam, że przydałoby się, tak jak na starym Stopomanie, archiwum, gdzie można by przeglądać poprzednią wersję forum. Wraz z niespodziewaną rezygnacją Di szlag trafił mnóstwo ciekawych materiałów, zdjęć, opowiadań (tych ostatnich mi najbardziej szkoda). To mnie wkurzyło dużo bardziej niż sam fakt, że Di sobie odpuścił. Nie wiem czy pomyślał o zachowaniu jakiegoś backupu bazy danych forum, czy wszystko poszło "w próżnię", ale gdyby zechciał nam pomóc (a widzę, że się tutaj zarejestrował), to można by zrealizować ten pomysł. Co Wy na to?
Odpowiedz
Pytalem juz Di, czy bylby zainteresowany odsprzedaza bazy. Niestety wszystko usunal i nie byl zainteresowany.
Odpowiedz
Zachował się jak egoista, który pomimo, że był Adminem, usunął pracę wielu ludzi.
"Jestem aniołem wśród demonów..."
Odpowiedz
No niestety... No już trudno, będziemy musieli zbudować forum na nowo, mnie najbardziej martwi, czy wszyscy pozostali świetni ludzie z poprzedniego forum do nas trafią :/
Odpowiedz
No właśnie, na stopomanie mieliśmy mnóstwo fajnych ludzi, dużo kobiet pokazujących swoje stópki, tego chyba najbardziej szkoda, choć też przyznaję, że poświęciłem trochę czasu na tamtym forum i większość poszła na marne...
Odpowiedz
Spytaj go czy ma może chociaż historię forum gdzieś na kompie? Sam ją pisał...
Odpowiedz
Trudno, pozostaje liczyć, że społeczność zadomowi się w nowym miejscu.
Odpowiedz
Żal starego forum i jego historii. Była tam też jako post przyczepiony na dole forum, bardzo sympatyczna historia o pewnej nieznajomej dziewczynie, którą autor poznał przez literówkę w e-mailu.
Odpowiedz
...a tej historii nie kojarze...
...pozdrawiam....
Odpowiedz

Bookmarks

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości