Inbuilt with multi-purpose announcement bar Check here

Aleksandra Kwaśniewska
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Screeny stare jak świat, z pamiętnego odcinka Szymona Majewskiego w którym dziwny pan z Tajlandii wykonywał Oli Kwaśniewskiej masaż stóp. Pamiętam jak mając niecałe 13 lat siedziałem przed telewizorem przy tym odcinku i szukałem pretekstu by jeszcze nie odchodzić od odbiornika. Przy okazji zapytam się - ma ktoś filmik? Oczko

Załączone pliki Miniatury

I said hey gal nice ankles
Odpowiedz
(25-02-2018, 23:32)wentylator napisał(a): Screeny stare jak świat, z pamiętnego odcinka Szymona Majewskiego w którym dziwny pan z Tajlandii wykonywał Oli Kwaśniewskiej masaż stóp. Pamiętam jak mając niecałe 13 lat siedziałem przed telewizorem przy tym odcinku i szukałem pretekstu by jeszcze nie odchodzić od odbiornika. Przy okazji zapytam się - ma ktoś filmik? Oczko

Nie pamiętam, ile sam miałem lat widząc to, ale zdecydowanie to był najbardziej pamiętny odcinek SMS dla mnie. Może jeszcze kilka, w których była Katarzyna Cichopek i również można było zobaczyć Ją boso. Co do samego materiału wiem, że jeszcze kilka lat temu go miałem, ale czy zachował się do dziś tego nie jestem w stanie na chwilę obecną potwierdzić. Jakby się znalazł dam znać. Uśmiech
Pilnie poszukiwane osoby do SYSTEMATYCZNEJ pomocy przy spisie scen w polskich serialach telewizyjnych i nie tylko.
Odpowiedz
Kiedyś wszystkie stare odcinki były na eMulu, ale tego odcinka nigdy nie udawało mi się zassać w całości, potem chyba na chomikuj ale wszystko skasowali.
I said hey gal nice ankles
Odpowiedz

Bookmarks