Inbuilt with multi-purpose announcement bar Check here

Air Max'y
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Rozumiem dzięki za info i również pozdrawiam.
Odpowiedz
To więc skoro została wyjaśniona ta sprawa,to co jeszcze myślicie o tych butach?  Uśmiech
Odpowiedz
elektryk94
To przyznam, że szczerze Ci zazdroszczę takiej możliwości. Ja pozostaje na razie na marzeniach i obserwowaniu, a jest na co na ulicach Wrocławia popatrzeć oj jest(oczywiście jeśli chodzi o Air Maxy i ich właścicielki).
Odpowiedz
...nie tylko jeśli o AirMaxy chodzi...Wrocław to piękne miasto i ogólnie jest co na ulicach podziwiać Oczko...
...pozdrawiam....
Odpowiedz
Mam sentyment do Breslau Oczko,pozdrawiam.
Uwielbiam zasypiać z moją twarzą na jej stopach.
Odpowiedz
(01-07-2016, 16:36)fajnietu napisał(a): ...nie tylko jeśli o AirMaxy chodzi...Wrocław to piękne miasto i ogólnie jest co na ulicach podziwiać Oczko...

Tu muszę przyznać rację że Wrocław to fajne miasto bo byłem tam 2,3 razy  Oczko
Odpowiedz
...ma świetny klimat...i fajnych mieszkańców...jedno z najlepszych miast do życia w Polsce...
...pozdrawiam....
Odpowiedz
Powiem Ci, że zdziwiłbyś się. Studiuję tam od 2 lat i samo miasto zgadzam się, jest piękne i jest na co popatrzeć(zwłaszcza na całe chmary licealistek w bardzo fajnych bucikach, Air Maxach oczywiście też) w tramwajach czy na ulicy, ale do życia na dłuższą metę strasznie upierdliwe zwłaszcza jeśli chodzi o komunikacje i przemieszczanie się. Bo oprócz tego to jest nawet w porządku. Ale dobra, nie róbmy offtopu.
Odpowiedz
Jak dla mnie jeśli już to airmaxy 1 jedynie prezentują jakiś poziom..
Odpowiedz
Mi się bardzo podoba jak młode dziewczyny chodzą w air maxach o każdej porze roku i najlepiej jak mają bose stopy w nich.
Macie może jakieś fotki z tymi butami?
Odpowiedz

Bookmarks

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości