Inbuilt with multi-purpose announcement bar Check here

Air Max'y
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Bardzo mi się podobają. Zasadniczo sportowe buty ubierane na co dzień są bardzo przyjemne. Ale to pewnie wynika z faktu, że w mojej grupie wiekowej taki styl jest bardzo popularny. Zdecydowanie kojarzy mi się z młodością i raczej z nią się tylko dobrze komponuje. Tak myślę, że miałbym większy problem z 40-latką noszącą takie buty (choć nie twierdzę, że 40 lat to dużo, ale wiadomo o co chodzi). Za to szpilki pasują wszystkim Oczko
Odpowiedz
(27-06-2016, 12:24)wertysy napisał(a): Bardzo mi się podobają. Zasadniczo sportowe buty ubierane na co dzień są bardzo przyjemne. Ale to pewnie wynika z faktu, że w mojej grupie wiekowej taki styl jest bardzo popularny. Zdecydowanie kojarzy mi się z młodością i raczej z nią się tylko dobrze komponuje. Tak myślę, że miałbym większy problem z 40-latką noszącą takie buty (choć nie twierdzę, że 40 lat to dużo, ale wiadomo o co chodzi). Za to szpilki pasują wszystkim Oczko

To fakt,jeśli chodzi o te buty to jest jednak jakaś granica wiekowa gdzie po przekroczeniu jej przynajmniej mi przestają się podobać ale poza tym młode dziewczyny wyglądają w nich pięknie i słodko  Duży uśmiech
Odpowiedz
(26-06-2016, 13:48)Black napisał(a): Wolę na kobiecych stopach szpilki, ale sportowe buty też są ok, pod warunkiem, że ich właścicielka ma do tego białe skarpetki i niebieskie dżinsy.

W sumie mi też się to podoba,bo to dla mnie rzeczywiście dobre połączenie do Air Max'ów ale jednak mimo wszystko jak ich właścicielka ma gołą stópkę pod tymi butami albo przynajmniej ma taką małą skarpetkę że wygląda jakby ich nie miała i wystaje jej z buta tylko goła kostka  Duży uśmiech
Odpowiedz
Jak byłem młodszy uważałem wszystkie buty sportowe u dziewczyn za niegodne uwagi, skupiając się na sandałkach lub balerinkach. Jakiś czas temu jednak zacząłem jednak bardzo mocno zwracać uwagę właśnie na dotychczas nielubiany rodzaj obuwia, a zaczęło się od klasycznych Conversów.
Obecnie jak widzę młodą dziewczynę w Air Maxach to nie mogę oderwać od niej wzroku, działają na mnie mocniej niż np. klasyczne balerinki(no chyba że ich właścicielka akurat robi mały popis nimi). Dorwać się do takich Air Maxów to jak na razie moje niespełnione marzenie. Może kiedyś się uda.
Odpowiedz
(29-06-2016, 01:17)Azar napisał(a): Jak byłem młodszy uważałem wszystkie buty sportowe u dziewczyn za niegodne uwagi, skupiając się na sandałkach lub balerinkach. Jakiś czas temu jednak zacząłem jednak bardzo mocno zwracać uwagę właśnie na dotychczas nielubiany rodzaj obuwia, a zaczęło się od klasycznych Conversów.
Obecnie jak widzę młodą dziewczynę w Air Maxach to nie mogę oderwać od niej wzroku, działają na mnie mocniej niż np. klasyczne balerinki(no chyba że ich właścicielka akurat robi mały popis nimi). Dorwać się do takich Air Maxów to jak na razie moje niespełnione marzenie. Może kiedyś się uda.

Mi się już to udało,choć mam to rzadko to muszę powiedzieć że wtedy się czuje w jak siódmym niebie  Duży uśmiech
Odpowiedz
Bardzo fajne obuwie ogólnie
Moja ma parę ale seksowniej wygląda boso klasycznie Duży uśmiech Akurat ma jedynki, 90 jeszcze nie zakupiliśmy dla niej UśmiechPóki co nosi klapki japonki, sandalki, tenisowki , balerinki lub po prostu śmiga boso Duży uśmiech nawet po za domem Oczko
Odpowiedz
(29-06-2016, 07:38)FeetManiac91 napisał(a): Bardzo fajne obuwie ogólnie
Moja ma parę ale seksowniej wygląda boso klasycznie Duży uśmiech Akurat ma jedynki, 90 jeszcze nie zakupiliśmy dla niej UśmiechPóki co nosi klapki japonki, sandalki, tenisowki , balerinki lub po prostu śmiga boso Duży uśmiech nawet po za domem Oczko

Moja ma akurat 90-tki i muszę powiedzieć że moim zdaniem są lepsze od jedynek  Oczko Duży uśmiech
Odpowiedz
(29-06-2016, 15:25)olek1999 napisał(a): 2 koleżanki z klasy mają Air Maxy, a że mamy razem WF i szatnie na jeden klucz z dwoma pomieszczeniami to wystarczy być ostrożnym i powiedzieć że idzie się do toalety, zamknąć się od środka, i wszystkie 15 par bucików do dyspozycji. AirMaxy akurat nie powalają swoim zapachem zarówno u jednej jak i drugiej. Ot zwykłe chińskie adidasy. 100 razy lepsze są  balerinki w taki upał, albo kozaki w zimę!! Polecam

A czemu nie powalają?,dla mnie zapach jest bardzo intensywny i konkretny więc ja ze swojej strony mogę polecić zapach z 90-tek  Oczko Duży uśmiech
Odpowiedz
Proszę znowu mamy ,jakiegoś olka ,bolka czy trollka a nikt nie reaguje...
Odpowiedz
(29-06-2016, 18:42)chudy1182 napisał(a): Proszę znowu mamy ,jakiegoś olka ,bolka czy trollka a nikt nie reaguje...
Jak masz jakieś wątpliwości co do użytkownika forum to proszę to zgłosić.Prosze jednak pamiętać że administrator i moderatorzy tego forum nie mają obowiązku przebywać 24h na dobę by móc śledzić każdy wątek. Pozdrawiam.
Uwielbiam zasypiać z moją twarzą na jej stopach.
Odpowiedz

Bookmarks

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości