Inbuilt with multi-purpose announcement bar Check here

Air Max'y
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Tak jak w temacie,co sądzicie o tych butach,czy wam się podbają czy też nie?.Bo mnie np bardzo kręcą  90-tki a jak jeszcze je nosi je jakaś młoda licealistka gdzie ma odsłoniętą całą kostkę a najlepiej ma w bucie gołą stopę to już w ogóle mi się to podoba,a jakie jest wasze zdanie?  Uśmiech
Odpowiedz
....wszystko zależy od tego z jakim strojem są zestawione....na atrakcyjnej młodej dziewczynie wyglądają ok....wolę jednak szpilki...może po prostu jestem już stary? Oczko...
...pozdrawiam....
Odpowiedz
(24-06-2016, 06:49)fajnietu napisał(a): ....wszystko zależy od tego z jakim strojem są zestawione....na atrakcyjnej młodej dziewczynie wyglądają ok....wolę  jednak szpilki...może po prostu jestem już stary? Oczko...
Niekoniecznie,też jestem wielbicielek szpilek,jednak po prostu wolę coś więcej niż tylko szpilki  Oczko
Odpowiedz
...ja też...uwielbiam baleriny, japonki bo wywołują cudne wspomnienia...za moich czasów dziewczęta nie nosiły jednak airmaxow...więc może to znak mentalnej starości...bo na kalendarzowa to chyba jeszcze za wcześnie...
...pozdrawiam....
Odpowiedz
(24-06-2016, 14:17)fajnietu napisał(a): ...ja też...uwielbiam baleriny, japonki bo wywołują cudne wspomnienia...za moich czasów dziewczęta nie nosiły jednak airmaxow...więc może to znak mentalnej starości...bo na kalendarzowa to chyba jeszcze za wcześnie...
no cóż,czasy się zmieniają i każdy ma swój gust,moim są szpilki i airmaxy ale to nie znaczy że masz zły gust bo jest stara zasada że o gustach się nie dyskutuje,ja np.te buty które wymieniłem po prostu uwielbiam ale oczywiście są pewne warunki bo dla mnie nie tylko buty muszą być ładne ale też właścicielka tych butów musi być ładna  Oczko
Odpowiedz
...w końcu buty to jedynie dodatek do ich właścicielki...
...pozdrawiam....
Odpowiedz
(24-06-2016, 15:02)fajnietu napisał(a): ...w końcu buty to jedynie dodatek do ich właścicielki...
no w sumie tak ale jakoś mam tak że jeśli jakaś piękna właścicielka ma takie buty to dla mnie jest jeszcze piękniejsza Duży uśmiech ,co nie znaczy że patrzę tylko na buty bo nie można być aż tak ortodoksyjnym  Język
Odpowiedz
one są urocze
Odpowiedz
Wolę na kobiecych stopach szpilki, ale sportowe buty też są ok, pod warunkiem, że ich właścicielka ma do tego białe skarpetki i niebieskie dżinsy.
"Jestem aniołem wśród demonów..."
Odpowiedz
Airmaxy mają tą zaletę że są wygodne i sam czasem w nich chodzę Uśmiech Ale na stopach kobiet nie lubię tego widoku Uśmiech
Odpowiedz

Bookmarks

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości