Inbuilt with multi-purpose announcement bar Check here

A po forum hula wiatr...
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Akurat mam wrażenie, że chamstwo i zwierzęce (mam na myśli pewne bardzo wulgarne komentarze pod niektórymi postami) obyczaje trochę zelżały odkąd nie ma free wjazdu. Płatna rejestracja to broń obosieczna - z jednej strony jak jest to mamy tu większy spokój, z drugiej, no właśnie - możliwe, że wielu wartościowych potencjalnych członków się tu nie pojawia.

Jak patrzę to wszyscy ci którzy tu potrafią i chcą sklecić parę zdań to w większości stara gwardia sprzed czasów płatnej rejestracji. Myślę więc, że ci którzy dołączyli już za to płacąc to w dużej części wygłodnialcy, którzy byli gotowi zapłacić, licząc że znajdą tu fap-źródełko.

Nie wiem kiedy dokładnie wprowadzono tu opłatę za rejestrację, ale zakładając że od początku 2017, to dołączyło może 3 użytkowników wnoszących konkretniejszą treść....
I said hey gal nice ankles
Odpowiedz
Trochę unikałem tego tematu, ale czułbym się nie ok, gdybym nie przedstawił swojego punktu widzenia.
Jeśli chodzi o mnie, to jestem raczej typowym niedzielnym użytkownikiem, jestem tutaj od 2016, byłem na starej stopomanii, jestem dosyć bierny, czasami się wypowiem, czasami coś wrzucę, ale nie jestem  użytkownikiem od którego można wymagać, że będzie duszą forum. Dlaczego? Ponieważ nie jestem typowym fetyszystą, stopy mimo, że nieprzerwanie podniecają mnie, to w moim życiu pełnie rolę niewielką, na co dzień nie odczuwam potrzeby zagłębiania się w ten fetysz, od czasu do czasu po prostu "strzela" we mnie jak grom z jasnego nieba i wszystko oprócz stóp schodzi na plan dalszy, wówczas pierwszą stroną którą odwiedzam jest stopomania. Moje uczestnictwo w życiu tego forum, tak jak i zajmowanie się swoim fetyszem, to sinusoida, i nic nie jestem w stanie na to poradzić, może w moim przypadku to nawet nie jest fetysz, tylko upodobanie, nie wiem.
Chciałbym, żeby forum trzymało się i było aktywne, ale ja tutaj nic nie zdziałam, uważam, że pisanie postów na odpierdziel, kiedy totalnie nie jestem zainteresowany fetyszem , ani dyskusjami o nim, to byłby zwykły spam, a taki ruch jest  jeszcze gorszy, niż brak jakiegokolwiek ruchu.
Proponowałbym, na jakiś czas zawiesić płatną rejestrację, wiem z czym to się wiąże, masa ignorantów i prostaków, może nawet trolli, ale żeby wydobyć złoto z rzeki, najpierw trzeba wypłukać piach.
Odpowiedz
Od kilku dni rejestracja jest otwarta, widać trochę nowych duszyczek. Może zacznie się coś dziać :-)
Odpowiedz

Bookmarks

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości