Inbuilt with multi-purpose announcement bar Check here

A po forum hula wiatr...
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

W zasadzie może to zalatywać bólem dupy, i w pewnym sensie nim jest, ale brakuje mi na tym forum jakiejkolwiek dyskusji, czegoś wykraczającego poza wrzucanie zdjęć/linków do filmów i wątpliwych zachwytów nad nimi... Bo w zasadzie to jedyne tematy w których coś się dzieje. Tam nagle uaktywniają się użytkownicy, którzy niemal nie odzywają się w żadnych dyskusjach, a forum to dla nich tylko kolejne źródło materiałów przy których mogą doznawać.

Może jest np. Antonio, Beliar czy Diabliczka którzy coś wniosą do dyskusji, moderatorzy, admini, mikey(przepraszam jak kogoś pominąłem) czasem ja próbuję zarzucić jakimś tematem, ale tutaj wszystko pełza, a gdy wchodzę to zwykle jest tylko kilka nowych screenów z seriali. I tyle.

Nie trolluję, po prostu dzielę się tym co widzę już parę miesięcy.
I said hey gal nice ankles
Odpowiedz
Popieram w całej rozciągłości! Nawet wydawało by się ważny dla każdego temat dotyczący płatności za dostęp do forum pozostał bez większego odzewu. Efekt jest taki, że nawet mi (!) nie chce się już wrzucać tutaj fotek. Dyskusje nie muszą dotyczyć jedynie tematów okołostópkowych, mogą to przecież być też inne tematy, spostrzeżenia, przemyślenia czy problemy. Zdaje się że jednym z najbardziej obleganych tematów był temat religijności w kontekście zamiłowania do stóp.
Odpowiedz
Twoja odpowiedź się nagle urwała :/
I said hey gal nice ankles
Odpowiedz
Hej Diabliczko! Żyjesz? Oczko
Odpowiedz
Stą był pomysł usunięcia płatnej rejestracji Uśmiech Może zajrzałoby tu więcej wygadanych duszyczek Oczko
Odpowiedz
Ja mam niby dużo napisanych postów, ale nie chce "kręcić licznika" jak nie mam nic ciekawego do dodania w dyskusji. Jestem zwolennikiem rzeczowych postów, a nie płytkich gimbazowych formułek typu "fajne", "super", etc.
"Jestem aniołem wśród demonów..."
Odpowiedz
Antonio oczywiście że żyję Oczko Po prostu więcej mnie na fb niż tutaj Oczko

Black, słusznie. Posty typu "fajnie" zupełnie niczego nie wnoszą. Inna sprawa, że co raz częściej odnoszę wrażenie że połowa ludzkości to idioci nie potrafiący sklecić poprawnego zdania bez błędów ortograficznych. Mam alergię na głupotę...
Odpowiedz
(25-11-2017, 08:46)Diabliczka napisał(a): Inna sprawa, że co raz częściej odnoszę wrażenie że połowa ludzkości to idioci nie potrafiący sklecić poprawnego zdania bez błędów ortograficznych. Mam alergię na głupotę...

Mam podobne odczucia... Ale co zrobić? Na głupotę nikt lekarstwa jeszcze nie wymyślił...
"Jestem aniołem wśród demonów..."
Odpowiedz
Sympatyzuję z Waszymi wrażeniami i odczuciami . Jedynie co można z tym zrobić to reagować.
Nie chodzi o to, żeby tępić kogoś kto jest pozytywnie aktywny na forum lecz ma problemy z ortografią.

Potępiać trzeba przejawy prostactwa i chamstwa, ale swoją drogą, zobaczcie, że to idzie często w parze z kretynizmem
i problemami z poprawnym pisaniem Uśmiech
Odpowiedz
Jestem tego samego zdania
Odpowiedz

Bookmarks

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości