Inbuilt with multi-purpose announcement bar Check here

A co z nami ? Mężczyznami?
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Chciałbym poruszyć dość niecodzienny temat. Wszyscy mówiąc o fetyszu stóp mamy na myśli uwielbienie stóp kobiecych, które nie ukrywając są najcudowniejsze na świecie, ale czy ktoś zwraca uwagę na męskie stopy? Nie dzielę tu nikogo na orientację seksualną. Zastanawiam się, czy podnieca kogoś lub czy ktokolwiek zwraca uwagę również na męskie stopy. Czy jakiś mężczyzna ma fantazję związane z własnymi stopami, a czy którąś z Pań rzuca okiem na nasze męskie stópki. Myślę, że porusza tym tematem trochę dyskusje na forum, ponieważ jest dość nie codzienny i mam nadzieję, że większość zechce wyrazić swoją opinięOczko
Pozdrawiam!
Odpowiedz
Geje miewają fetysz stóp, nie wiem natomiast jak to wygląda u kobiet. Oczywiście, jeśli chodzi o sferę seksualną, to wszystko może być bodźcem, pytanie tylko, czy ewentualne kobiece zamiłowanie do męskich stóp, to jednostkowe "ewenementy", czy coś na tyle często spotykanego, że może zostać nazwane fetyszem.
Abstrahując od seksualności, warto spojrzeć jak postrzegane i kojarzone są stopy w zależności od płci, to też daje do myślenia.
Odpowiedz
http://www.feetfetish.fora.pl nie moja bajka,ale może kogoś zainteresuje
Odpowiedz
Mnie interesują tylko KOBIECE stopy i to pod warunkiem, że są zgrabne i zadbane.
"Jestem aniołem wśród demonów..."
Odpowiedz
W mojej psychice, takie zagwozdki podchodzą pod tabu. Jak fetysz stóp to tylko kobiecy  Wywracanie oczami

raz widziałem jakiś dokument o gościu który jarał się jak jeden facet liże stopi drugiemu i ten obraz chyba będzie mnie prześladował do końca życia  Płacz
Pokaż mi swe stopy a powiem ci kim jesteś  Duży uśmiech
Odpowiedz
Nie mówię tu o stosunkach gejowskich ale intryguje mnie to ogólnie. Może któras z koleżanek się wypowie?Oczko
Odpowiedz
Jedynie co, to spotkalem sie z adoracja meskich stop ze strony kobiet w sytuacjach slave master.  Geje to wiadomo. Chyba kobiet lubiacych meskie stopy jest jak na lekarstwo
Odpowiedz
Właśnie o to głównie mi chodziło. Tak jak poprzednik napisał, u gejów to może być codzienność ale u kobiet żadko taki fetysz w stosunku do mężczyzn się objawia.
Odpowiedz
To ja zarzucę ciekawą odpowiedzią ;>
Nie interesują mnie stopy mężczyzn, ale własne jak najbardziej! ;P
Zdarza mi się zrobić im nawet jakieś zdjęcie jeżeli wpadne na ciekawy pomysł :>
A jak to jest z autorem tego tematu? Sam nie wyraził swojej opinii ;>
Odpowiedz
Lepiej już, proszę, nie ciągnij tego tematu, tym bardziej, że już chyba ze trzy razy na forum
pisałeś, że podobają Ci się własne stopy, a teraz jeszcze dodałeś, że cykasz im zdjęcia. Oczko

Doprowadzisz do tego, że nikt nie zaklaska przy żadnym z Twoich, wrzuconych tu zdjęć,
jeśli nie będzie widać twarzy właścicielki stóp. Nie ważne czy to będą małe czy malutkie stopy.
Dla normalnego faceta świadomość że się masturbował przy męskich stopach jest gorsza
niż dowiedzieć się, że własna siostra jest prostytutką Oczko
Może jest to prymitywne i głupie, ale my po prostu tak mamy i to się nie zmieni.

Nie zamierzam Cię ograniczać, tym bardziej robić z jakiegoś tematu TABU , ale niedługo sam się
przekonasz, że upominam Cię z czystej troski o Twój wizerunek tutaj.
Odpowiedz

Bookmarks

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości