Inbuilt with multi-purpose announcement bar Check here

+18 Dylemat...spełnienie czy męczarnia
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Sprawa wygląda tak. Od lat jarają mnie stopy kobiet, buty, pończochy. Niestety nie miałem nigdy z nimi kontaktu, nawet nie dotknąłem. W moim mieście pokazało się ciekawe ogłoszenie ze znanego portalu na R (celowo bez reklamy ale wszyscy wiedzą o jaki portal chodzi) i pani oferuje usługi właśnie w klimacie fetyszu stóp. Ma dość pozytywne opinie.

Z jednej strony po wielu latach spróbowałbym tego, poczuł inaczej niż waląc konia przed kompem do zdjęć..z drugiej boje się, że ta pani ma wielu klientów i złapie jakąś chorobę...co mi radzicie ? jestem rozbity, ale dłużej tak nie wytrzymam...
Odpowiedz
Jeżeli Twoje zabawy ograniczą się tylko do stóp to ciężko coś podłapać Oczko Większość chorób stóp widać na pierwszy rzut oka Uśmiech Jeżeli chcesz czegoś więcej to wiadomo... prezerwatywa. Niestety można podłapać nieciekawe choroby przy kontakcie oralnym (w obie strony), mowa tu przede wszystkim o wirusie HPV.
Odpowiedz
Mi się wydaje że kontakt ze stopami jest w miarę bezpieczny.
Odpowiedz
(23-09-2017, 15:34)gregorio napisał(a): Mi się wydaje że kontakt ze stopami jest w miarę bezpieczny.
Pod warunkiem że nie mają grzybicyUśmiech
Odpowiedz
No ale grzybica to dość widoczna sprawa Oczko
Odpowiedz
(23-09-2017, 17:03)Diabliczka napisał(a): No ale grzybica to dość widoczna sprawa Oczko
Różnie to bywaUśmiecha jak trafi się jakiś desperatUśmiech
Odpowiedz
Jak mimo widocznych objawów postanowi się zabawiać... to już jego sprawa (i problem) Język
Odpowiedz
W anglojęzycznej wikipedii jest napisane, że fetysz stóp zaczął zdobywać popularność w Europie XII wieku jako rodzaj stosunku nie grożący rzeżączką (która wówczas była ponoć problemem)
I said hey gal nice ankles
Odpowiedz
idź.
jak to jakaś doświadczona kobieta to Cie zaspokoi Oczko na moje to musisz spróbować. Masz okazję to sprawdź, później będziesz żałować.
pukanie w jajko na sucho jest dobre w sytuacjach kryzysowych Oczko ale zrobisz jak uważasiz. idz za głosem serca haha Oczko
ed. blehh Ty sie nie spinaj na wielu klientów. jak chcesz sie grzmocić to weź gumki chociaż ona na pewno bedzie je mieć, natomiast o stopy to sie nie boj, nie wierzę ze na roksie sie anonsuje jakas desperatka z jakąś lipą na stopach :p dobre komentarze to dobry znak. moze sam komus polecisz. Oczko
Odpowiedz
Jednym słowem... każdy ma to na co się odważy Oczko do dzieła Uśmiech
Odpowiedz

Bookmarks

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości